PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 193 730
ocen
8,2 10 1 193730
7,3 16
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Nienawidzę finału, a jednocześnie muszę powiedzieć, że był dobry. Nienawidzę, bo był mega smutny. Pamiętacie śmierć Camilli, jak Dexter dokonał jej eutanazji? Debra wtedy powiedziała, że nie chciałaby umierać w taki sposób, a właśnie takie powolne umieranie ją czekało, więc Dexter odłączył ją od aparatury. Taka jest moja interpretacja. Nie rozumiem tylko tego, że wyrzucił ją do tego oceanu, tam gdzie wyrzucał śmieci, aż mówiłam sobie w duchu, oby tylko tego nie zrobił. Ma ktoś może jakąś teorię na ten temat? Myślał że zginie na swojej łodzi podczas burzy i że sam wyląduje na dnie? W takim razie czemu ją wyrzucał? :(
Jeśli to była próba samobójcza i mu się nie powiodła to po prostu wiedział, że nie zasługuje na szczęśliwe życie i tak jak mówił, że niszczy wszystkich których kocha i musi chronić Hannah i Harrisona przed samym sobą więc wyniósł się na odludzie.

ocenił(a) serial na 10
ivrogne

Cały ten sezon jak i zakończenie jest gówniane. To że odłączył Debre to normalne i może jest tak jak napisałeś. ALe czemu ją wyrzucił do oceanu jak jakiegoś śmiecia to nie rozumie szkoda że jej jeszcze nie pociął i nie zapakował w worki

ocenił(a) serial na 9
ivrogne

Jeśli chodzi o odłączenie Deb to dokładnie to samo sobie przypomniałem co ty. W pierwszej chwili pomyślałem, że Dexter też wskoczy do wody razem z Deb, później pomyślałem, że chce jednak zginąć w tsunami.
Wracając do tego dlaczego wyrzucił ją jak śmiecia. Moje zdanie jest takie, że w ogóle to jak przebiegła ta cała ,,akcja uwolnienia Debry" jest kompletnie nierealistyczna ! Po 1 - wszedł sobie na intęsywną terapię tak sobie przez nikogo nie zaczepiony. Po 2 - odłączył ją i wyniósł również przez nikogo nie zaczepiony a po 3 -jeszcze wziął ją sobie na prywatną łódkę XD ! No ale dobra przymknijmy na to oko. Co miał zrobić z tymi zwłokami legalnie ? Pogrzebu nie wyprawi bo Deb oficjalnie jeszcze żyje. Najlepsze rozwiązanie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones