PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 194 009
ocen
8,2 10 1 194009
7,3 16
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Jestem po obejrzeniu pilota. Niby pomysł fajny, lubię seriale z tego gatunku ale do tego mam mieszane uczucia, Hall mi nie pasuje do tej postaci, moze dla tego że pamiętam go z roli w SFU(totalnie znienawidzonej). Do tego to paskudne Miami.

BlackRose58

Jasne, że warto. Z czasem przyzwyczaisz się i docenisz jego grę aktorską

ocenił(a) serial na 10
BlackRose58

wiem po sobie, że pierwsze 4 odcinki nie były specjalnie wciągające-ale uwierz mi warto, bo serial jest świetny mimo słabego finałowego sezonu :)

ocenił(a) serial na 9
BlackRose58

Warto. Do Halla się przyzwyczaisz. Początkowo też miałam mieszane uczucia.. a teraz nie wyobrażam sobie, żeby mogli obsadzić kogoś innego w tej roli.

ocenił(a) serial na 4
BlackRose58

Nie. Ja zmarnowałem życie na tych 8 sezonach. Same głupoty.

ocenił(a) serial na 10
Jaskier16

Jednemu sie podoba drugiemu nie :)

ocenił(a) serial na 4
kuchnia1910

Tyle, że nie rozumiem waszego zachwytu. Skup się na przemyśleniach Dextera. Jedno mówi, drugie robi. Scenariusz sobie, fabuła sobie. Przykładowo sam z siebie robi nie wiadomo jakiego socjopatę, a lata za babami jak Hugh Grant. Nie wiem jak was, ale mnie wk*rwiało takie pier*olenie.

Jaskier16

To długo je marnowałeś skoro dobiłeś do końca.I na co Ci to było chłopie.

ocenił(a) serial na 4
aron_4

Jak już zacząłem.. to dociągnę.

ocenił(a) serial na 10
Jaskier16

hmm nie trzeba, ja zaczęłam Arrowa ale mi po kilku odcinkach 1 sezonu się znudził i przestałam oglądać, można? oczywiście, nie podoba się to nie ciągnę dalej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones