Dexter
powrót do forum 5 sezonu

SEZON V

użytkownik usunięty

Załóżmy, że sezon piąty miałby być ostatnim sezonem. Macie jakieś pomysły co mogłoby się w nim dziać i jak mógłby się skończyć?

Ja z miłą chęcią zobaczyłbym w końcu na ekranie doktora Danco, choć pewnie jego dzieła ciężko byłoby ukazać w serialu. W związku z pojawieniem się w/w postaci, mógłby również zawitać Kyle Chutsky [w końcu Debra w każdym sezonie miała przy boku jakiegoś kochasia].

Wasze propozycje?

ocenił(a) serial na 9

kiedy 5 sezon ?

ocenił(a) serial na 6
Fanek_2

tak w okolicach Wrzesień/Październik 2010 r.

Batista, a potem wydział będą wyjaśniać związek Dextera ze śmiercią Rity.
Dexter stanie przed wyborem - zachowanie mrocznej tajemnicy kosztem życia osoby którą spotyka na co dzień. Rozterki będą okazane m.in. jako starcia ojca Dexa z Ritą.
Znacząca jest scena odnalezienia Harrisona we krwi, może w konsekwencji tej sceny czeka nas niespodzianka a'la flash forward, a może scenarzyści przeniosą nas od razu akcję o kilka lat później? Powstanie spółka Killers Inc. Dexter & Son?
Zdaje się naturalną konsekwencją faktu że Dexter się otworzył, powinna być najmroczniejsza z serii. Tylko jak się Dexter wytłumaczy z braku alibi na początku serii piątej? Mam nadzieję, że tym razem nie pokpią scenarzyści sprawy i przygotują rzetelną fabułę.

verticus

Śmierć Rity,utożsamienie sie z Harrisonem "Narodzeni we krwi" może uleczyć dextera,potwór który w nim siedzi może przez takie traumatyczne zajście zostać pokonany,w podświadomości coś pęknie.Narodzi sie nowe Dobre Oblicze Dextera.Upadek Mrocznego Pasażera mógłby być głównym wątkiem V sezonu....Może HAPPY END mógly być możliwy

ocenił(a) serial na 10
Rrrr

ooo bracie, genialna myśl. To by było coś.

dezertx

Moim zdaniem sezon 5 powinein wyglądać mniej więcej tak, pomijając już śmierć Rity.
Scenarzyciści pownni wrócić do postaci zaginionych m.in Farrowa Boudry'ego, Policjantki oraz samego Arthura. Nie chce mi się wierzyć że nikt nie zauważy ich zniknięcia. Policja powiążę zaginięcia osób z Dexterem m.in Batista przypomni sobie że widział Arthura rozmawiającego z Dexem a Quinn widział Dextera w klubie gdzie równiez przebywał Farrow. Namieszać tez może rodzina Mitchel'ów która zdradzi że Morgan podawał się za Kyle'a Butlera i miał kontakt z Arthurem. Moze czeka nas kolejna obława na naszego bohatera.

ocenił(a) serial na 6
Rrrr

Rrrr - podobnie myślę - Ogólnie serial ma pozytywny przekaz więc 1 wielka trauma wystarczy a Dexter w jakiś tam sposób odkupi winy i wszyscy bedą szczęśliwi - szkoda bo nie lubię happy endów;p

A co do szczególów to jakoś będzie musiał się wykaraskać ze sprawy czwórkowego - najpewniej przyzna się do prywatnego śledztwa i jakoś z tego wybrnie - oczywiście wątpliwości szczególnie Quina i Debry będą narastały;)

ocenił(a) serial na 8

wg mnie V sezon rozpocznie się niedługo po zakończeniu IV. Dlaczego?
Przecież Dexter musi jakoś się z tego wywinąć! Jeśli pokażą akcję kilka lat w przód będzie lipa. Moim zdaniem Dexter nie zgłosi policji śmierci Rity. Tylko ukryje jej ciało i zgłosi jej zaginięcie. To chyba lepiej wygląda? Zresztą poszukiwania Trójkowego będą jeszcze większe niż Doakesa. Rodzina Artura na pewno wspomni o Kylu, może i skończy się tak że policja powie im o śmierci Butlera bez pokazywania żadnych zdjęć. Może policja powiąże śmierć Butlera z Mitchelem i na tym to się skończy. Choć to i tak bobma zegarowa, wystarczy że wspomną o dacie śmierci lub o zdjęciu i Dexter wtedy jest ugotowany.

ocenił(a) serial na 8
KukizBJJ

Chce tylko wspomniec ze dotychczas w Dexterze bylo tak ze w nowym sezonie nie kontynuowali zbytnio watkow z poprzedniego sezonu. Ba nawet nic nie jest wspominane o postaciach z poprzednich sezonow. Chociazby w 4tym sezonie nic nie bylo o rodzinie Prado. Wiem ze to rozdzial niby zamkniety ale jak by nie patrzec tez mozna sie czegos doszukac itp. Jedynie pierwszy sezon ma jakis taki wplyw na inne, w sensie matka dextera, ice-truck-killer itp. o tym sie czasem wspomina, a w ostatnim sezonie dosc duzo.

Dlatego osobiscie uwazam ze watki z 4go sezonu nie beda poruszane w piatym, bo co do policjantki itp. no to ludzie, takich sytuacji byla masa w poprzednich sezonach. Co do sprawy Artura to zostala ona przejeta przez FBI wiec policja nie bedzie sie juz tym zajmowac prowadzic dochodzenia itp.

Jedynie watek Rity bedzie musial byc kontynuowany, bo przeciez nie moga tego tak zostawic. Ale jak juz to bedzie przebiegac to nie wiem. Zapewne bedzie to podpiete pod trojkowego i FBI bedzie sie tym zajmowac, jedyne co policja moze zrobic to probowac sie dowiedziec dlaczego Rita skoro nie pasuje do schematu. I tu stawiam ze zainteresuje sie tym Quin, a reszta bedzie poprostu wspolczuc Dexterowi.



PS. w tym sezonie raz bylo wspominane o Laili ;)

ocenił(a) serial na 10
AKUMA

Sezon drugi był bezpośrednią kontynuacja pierwszego .

użytkownik usunięty

Mam nadzieje, ze Dexter z powodu smierci Rity zacznie co raz bardziej niechlujnie popelniac morderstwa, a na koncu popelni samobojstwo. Marzy mi sie scena, w ktorej Dex ma zamiar sie powiesic, a obok niego stoja Rita i Harry i mowia mu, jak bardzo sie na nim zawiedli...

ocenił(a) serial na 9

Wszystko zależy od tego czy sezon 5 będzie ostatnim. W zasadzie zbyt wiele błędów popełnił Dexter. Debra znajdzie zdjęcie matki Dextera w jego szufladzie w biurku albo dowie się że akta Lary Moser nie wróciły do archiwum (a miał to zrobić Dexter). Jak Dex wytłumaczy się z zabójstwa Rity to zbyt duży przypadek żeby Czwórkowy załatwił żonę jednego z ludzi którzy go ścigają. Jak się wytłumaczy z tego że Czwórkowy spotkał się z nim na posterunku, albo co powie że został aresztowany w miejscu gdzie znaleziono busa Czwórkowego. Jego rodzinka też może opowiedzieć o przyjacielu ich ojca i męża Kyle Butlerze. Nie mówiąc o tym że Dexter ma w aucie papiery z banku i pieniądze czwórkowego. Nawet jeśli jakoś się z tego wykaraska to co zrobi z dziećmi? Babka po nie przyjedzie? A Harrisona sam będzie wychowywał? Cały czas myślę żę ze śmiercią Rity to ściema mimo że twórcy serialu mówią coś innego, jej śmierć oznacza w zasadzie polowanie na Dexia od pierwszego odcinka pierwszego sezonu. Debra już jest nieufna a Quinn będzie deptał mu po piętach.

ocenił(a) serial na 8
Fredu

Kolego nie wziąłeś pod uwagę jednej rzeczy. z góry założyłeś że Dexter zadzwoni na policję. Ja obstawiam że ukryje ciało Rity. I jeśli nawet musiałby ją pokroić, co pewnie będzie musiał zrobić; da mu to lepszą sytuację. Wystarczy że wspomni na temat jej pierwszego męża. Dowiedziałem się że przed Paulem był ktoś jeszcze, pokłóciliśmy się, pojechałem do pracy itp. itd.
To chyba lepsze niż udawanie smutku, co nie oszukujmy się, nie wychodzi Dexterowi najlepiej.

ocenił(a) serial na 9
KukizBJJ

Owszem i byłoby to lepsze wyjście niż zadzwonić na policję. Jest tylko jeden problem Rita kompletnie nie pasuje na osobę która mogłaby wyjechać i zostawić trójkę dzieci, a w zamyśle taki miałby być wniosek z jej zniknięcia. Jeśli będzie to sezon ostatni to Dex od początku będzie w ogniu pytań a kilka ostatnich odcinków może być nawet oficjalnie ścigany, ale mieliśmy pokazaną rodzinę Czwórkowego jak policjanci wyprowadzają ich z domu i Dexter stwierdził że nie zrobi tego swojej rodzinie więc nie odda się żywy w ręce policji żeby jego rodziny nikt wywozić nie musiał. Na przeszkodzie stoi jednak kasa czwarty sezon był olbrzymim sukcesem Showtime serial bił rekordy oglądalności i nie zdziwię się jeśli przedłużą go o kolejne sezony wtedy polowania na Dextera nie będzie co najwyżej Debra odkryje że braciszek wiedział kim jest jego matka.

ocenił(a) serial na 10
Fredu

też mi się wydaje, że porzucenie dzieci przez Ritę by nie przeszło, na pewno nie kupiłaby tego Debra

ocenił(a) serial na 10
Fredu

Śmierć Rity mozna wyjaśnić dzięki Christine, przecież mogła powiedzieć Arturowi wszystko o policjantach którzy go ścigali. Śmierć Rity mogła być więc zemstą na gliniarzach albo przypadkiem - bo Trinity mógł szukać Dextera. Co do spotkania na posterunku - skoro Batista od razu nikt nie skojarzył gościa Dextera z Trójkowym to raczej już nie połączy tych faktów.
Inna rzecz - Dexterowi może pomóc że sprawę przejęło FBI, oni nie wiedzą o sprawach których nie ma w dokumentach. O ile nie będą zbyt gorliwie szukać kim był tajemniczy Kyle to Dexter będzie bezpieczny.

wkdarek

Jak dla mnie pomysł z porąbaniem Rity jest kompletnie "porąbany" ;)

ocenił(a) serial na 9
wkdarek

Ano właśnie, też wątpię by te wątki były jakoś szczególnie w nowym sezonie poruszane. W sumie ciężko jest mi sobie wyobrazić ogromny przeskok czasowy po tym sezonie, jednak też nie chcę mi się wierzyć by obława na Dextera ruszyła już tak szybko. W sumie Dexter może się wytłumaczyć nawet ze spotkania z Arthurem na posterunku... Czwórkowy w ramach obserwowania swoich ofiar mógł obserwować też męża swojej potencjalnej ofiary. Dexter może wykręcić się sianem, że jakiś obcy gościu do niego podszedł i zaczął się wypytywać o jego żonę. Brzmi naciąganie, jednak wydział by to kupił... rzecz jasna poza Quinnem, który po śmierci Rity zacząłby jeszcze bardziej niuchać koło Dextera.

Rodziny Artura podejrzewam już nie zobaczymy w serialu, tak samo jak to miało miejsce z rodziną Prado. W III sezonie Rita pracowała dla Syl i przyjaźniła się z nią, a w IV sezonie Rita poszła na macierzyński i zapomniało o swojej przyjaciółce. ;] Sprawę przejęło FBI, więc dalszy wątek poszukiwań Artura z dużą dozą pewności nie będzie wznowiony. Nawet jeśli rodzinka im coś o Butlerze wspomni to federalni tego z Dexem nie skojarzą.

Obstawiam, że podejrzenia wobec Dextera będą z czasem V sezonu narastać. Początkowo zacznie węszyć Quinn, po jakimś czasie Debra przyłapie Dextera na kolejnych kłamstwach i też zacznie coś podejrzewać, a reszta wydziału do chwili zdemaskowania Dextera będzie żyła w błogiej nieświadomości.

Co do Cody'ego i Astor - raczej pewne wydaje mi się to, że trafią pod opiekę rodziców Paula. Po coś scenarzyści ich wprowadzili. Może nie znikną całkowicie z serialu i gdzieś epizodycznie się jeszcze przewiną, jednak Dexowi w V sezonie przeszkadzać nie będą i Dexter będzie mógł spokojnie zająć się wychowywaniem "narodzonego we krwi" Harrisona.

ocenił(a) serial na 10
Kukowsky

Hmmm ale Sezon V z tego co mi wiadomo ma być ostatnim sezonem serialu.

Ja mam taką wizje V sezonu.
W odcinku 12 pojawiają się Federalni którzy mają się zająć sprawcą trójkowego ale już w tym odcinku są podejrzenia że nie ma go już w kraju i wyślą międzynarodowy list gończy. Dexter lubi korzystać z prądów morskich pozbywając się śmieci no i gdzieś tam ciało trójkowego wypłynie i ta informacja dotrze do FBI i na nowo może odrodzić się sprawa rzeźnika z zatoki. Dokes wtedy okaże się nie winnym i mogą zacząć węszyć w okół Dextera aż w końcu go dopadną albo Dexter sam się podda i przyzna do wszystkiego.

Albo po prostu Debra zacznie węszyć czemu trójkowy dopadł Ritę aż wkońcu zrobi jakąś dobrą Kminkę w końcu i tak już wie że Braian to braciszek Dextera.

ocenił(a) serial na 8
kusego8

Ja dalej twierdze ze o Arturze juz za duzo nie bedzie, ogolnie malo watkow z 4go sezonu bedzie powiazanych.

Wystarczy spojrzec na poprzednie sezony.

Pozwole sobie zacytowac innego uzytkownika forum:

"Rodziny Artura podejrzewam już nie zobaczymy w serialu, tak samo jak to miało miejsce z rodziną Prado. W III sezonie Rita pracowała dla Syl i przyjaźniła się z nią, a w IV sezonie Rita poszła na macierzyński i zapomniało o swojej przyjaciółce."

Tak samo mozna sie przyczepic do koncowki 2go sezonu i smierci Lily (mam nadzieje ze dobrze to odmienilem), wyjechala do francji i tam zaginela. Dexter tez musial przeciez zarezerwowac bilety do francji itp. Na sile mozna by sie do tego doczepic ze akurat byl tam wtedy kiedy ona zaginela, co powiedzial w pracy, co powiedzial Ricie?

Co do sprawy Artura to zostala ona przejeta przez FBI wiec policja nie bedzie sie juz tym zajmowac prowadzic dochodzenia itp.


Wiec po raz kolejny wydaje mi sie ze wiekszosc spraw z tego sezonu, zwlaszcza takie male wpadki jak to ze Batista widzial Dextera z Arturem nie beda specjalnie wazne.


Chociaz nigdy nic nie wiadomo ;)

ocenił(a) serial na 10
AKUMA

Zgadzam się że tematu Trójkowego już nie będzie w V sezonie. Scena przejmowania sprawy przez FBI to wyraźny sygnał że cały ten wątek jest zakończony.

Ja widzę dwie drogi dla sezonu V. Pierwsza - Dexter po tym jak starając się być dobrym ojcem i mężem pośrednio doprowadził do tragedii, pogodzi się z przeznaczeniem seryjnego mordercy i całkowicie ulegnie Mrocznemu Pasażerowi. To w końcu zaprowadzi go na ławę oskarżonych, wkońcu Debra która zna już prawdę o braciach Moser i Quinn coś wywęszą

Druga - happy end, Dexter wychowując Harrego pod koniec sezonu przełamie się i wyleczy z żądzy zabijania.

W sumie możliwa jest też 3 droga - Dexter przestanie zabijać ale to paradoksalnie sprawi że trafi do więzienia, będzie dramat podobny jak w sezonie 4.

wkdarek

Cieżko określić na podstawie tego co było ,to jak się zmieni Dex ,bo przyzwyczaił nas on już do tego ,że wygłasza jakieś swoje przemyślenia ,zdało by się podsumowanie odcinka ,a po chwili pod wpływem czegoś ,zmienia zdanie o 180 stopni. Po pierwsze ,Dexter mówił w 3 sezonie ,że on wie ,że prędzej czy później zginie lub zostanie złapany. Myślę ,że w 5 sezonie Dexter zginie. Myślę ,też ,że prawdopodobnie będzie chciał zrobić wszystko ,żeby jego syn nie był taki jak on. Nie zdziwiłbym się gdyby Harrison Morgan (nie wiem dlaczego głowa mi automatycznie podsuwa Moser) zdawałoby się wyrósł na normalnego chłopaka ,a w ostatniej scenie dostalibyśmy przesłankę ,że w nim jednak też siedzi "Mroczny Pasażer".
Swoją drogą byłem zdruzgotany zakończeniem 4 sezonu. Szczerze to wręcz spodziewałem się śmierci Dexter'a ,ale scenarzyści to jacyś sadyści jak widać.

ocenił(a) serial na 8
Ottiss14

Pytanie tylko czy sezon 5 bedzie juz na 100% ostatnim.

Nawet jesli w tej chwili ludzie mowia ze to juz ostatni sezon to trzeba brac pod uwage taki czynnik jak pieniadze :)

Wiec moze nie beda chcieli zabijac kury znoszacej zlote jaja.

ocenił(a) serial na 10

Moim zdaniem w V sezonie Debra będzie się czuć odpowiedzialna za śmierć
Rity, myśląc że to jej szukał Trinity (ktoś pewnie zezna, że widział jak
Trinity włamuje się do jej mieszkania) – i w tych poszukiwaniach natrafił
na adres Dextera i zabił Ritę. To wg mnie jedyne rozwiązanie, które
odsunęłoby podejrzenia od Dextera.

Drugie wyjście: twórcy od początku zakładają nagonkę na Dextera, wątpie
jednak w to rozwiązanie, bo moim zdaniem serial nie skończy się na V
sezonie…

Na pewno nie pojawi się żadna z postaci z książek, Kyle Chutsky był
inspiracją dla stworzenia postaci Franka Lundy'ego, a złagodzoną wersją
doctora Danco był niesławny Skinner.

Sądzę, że w V sezonie, podobnie jak w II Dextera będą prześladować jego
własne demony, raczej nie będzie to nowy przeciwnik-super-seryjny morderca,
ponieważ po znakomicie wykreowanej postaci Trinity Killera ciężko będzie
stworzyć kogoś jeszcze bardziej przerażającego.

tommic

Trójkowy/Czwórkowy okaże się pierwszym mężem Rity. Poza tym Debra zacznie się domyślać więcej i więcej - ona pierwsza odkryje, że Dex jest mordercą i będzie miał przesrane ;]

ocenił(a) serial na 10
BenQ

Masz rację debra pierwsze odkryje prawdę o dexterze ale nie będzie wiedziała co z tym zrobić w końcu to jej brat i uratował ją w pierwszym sezonie gdy brian porwał ją dla dexa żeby ją zabił ale ten wybrał śmierć swojego brata więc debra raczej go nie złapie . A dexter skończy albo w więzieniu albo zostanie zabity przez policję lub przez swojego syna . A co do 6 sezonu na pewno nie powstanie bo stacja show time jeśli ogłasza że serial będzie miał 5 sezonów to tak będzie . Stacja jeśli zamawia ostatni sezon to jest to ostatni sezon w wielu serialach tej stacji się to sprawdziło. Więc i z dexem też tak będzie.

ocenił(a) serial na 9
seba2248

Po sezonie 3 ogłoszono że podpisano umowę na dwa kolejne sezony. Ale to
wcale nie oznacza że 5 sezon będzie ostatnim. Tak samo można było sądzić w
połowie 3 sezonu skoro nie było umów na następne. To ile będzie jeszvze
trwał serial zależy wyłącznie od Showtime i Michaela C. Halla który jest
też producentem serialu.

BenQ

"Trójkowy/Czwórkowy okaże się pierwszym mężem Rity." Hahaha! To mnie zabiło ;D

ocenił(a) serial na 10

Na pewno Debra pierwsza dojdzie do tego kim jest Dexter. Mysle ze duzo da jej do myslenia to ze byl bratem Mordercy
z samochodu/chlodni.Na drugiego brata tez musi miec jakis wplywa smierc matki i widok krwi. Juz jak dziwnie sie
zachowala gdy zobaczyla Dextera w domu u trojkowego, jezeli smierc Rity wyjdzie na jaw to juz po nim. Wiec na
pewno dexter zrobi cos z cialem Rity. Mysle ze Debra bedzie miec jakies przeczucie i pojedzie do tego kontenera gdzie
znalezli braci - znajdzie Dextera narzedzia i odrazu bedzie wiedziec ze Doakes byl niewinny. Jeszcze mozna by tak
dlugo pisac i sie bawic w scenarzystow ;) jednak obstawiam ze V sezon to bedzie jedna wielka nagonka na Dextera :)

Fructisa

W książce Debra dowiedziała się o tym jaki jest i kim jest Dexter i to zaakceptowała. Więc może się do tego odniosą.

ocenił(a) serial na 10
Ottiss14

też stawiam na to że debra sie domyśli ale myślę że w końcówce V sezonu sama zabije Dextera. Nie zaakceptuje tego. Debra z serialu to nie ta sama Debra z książki.
Z drugiej strony...na amerykańskich forach piszą więcej niż na naszych o Dexterze a producenci chcą kasy to może będzie sezon 6 choć osobiście uważam że powinni skończyć po V. Dalej to mega przegięcie.

Dexter różni się od Housa czy Desperate Housewives i nie wyobrażam sobie np Dextera sezon 8 odc 12....


drfalck

Debra na pewno nie zabije Dextera! Przecież ona płakała nad losem prostytutek ,a co dopiero zabić własnego brata,którego z resztą bardzo kocha i uważa go za najlepszego jakiego mogłaby wymarzyć do tej roli. Taki scenariusz na 100% nie wchodzi w grę.

Dexter ma raka mam nadzieję że wyzdrowieje.

Ogłądałem wszystkie sezony Dextera i się dowiedziałem że 38 letni główny bohater ma raka a teraz że główny 38 letni kaktor Spartacusa tęz ma raka :(
Wiecie co jest jeszcze ciekawsze ? że obaj maja tego samego - chłonniak, czyli węzły chłonne. :(

niko123

"Hahaha Dexter na raka" xD to tak jak koleżanka kiedyś powiedziała do mnie o naszym byłym drużynowym z ZHP "Ty wiesz ,że Tes*** umarł na raka? Tzn. Był chory ,ale już wyzdrowiał." Hahahaha.
Michaelowi nic nie grozi ,jego rak jest uleczalny i wyzdrowieje ;)

ocenił(a) serial na 10
Ottiss14

podobno M.C. Hall podpisał juz umowe na 6 sezon...

ocenił(a) serial na 9

Dla mnie V sezon powinien być ostatnim, nie widzę sensu ciągnąć serialu o
kolejną serię, a jakie scenariusze? Widzę dwa rozwiązania:
Pierwsze: Dexter przechodzi wewnętrzną przemianę, z potwora staje się
normalnym człowiekiem...ale co to za Dexter bez Dextera?
Drugie: Niewyjaśnione zniknięcie Mitchela, brak alibi i takie tam
Ale wierze że scenarzyści nas zaskoczą...

ocenił(a) serial na 8

A ja mam przeczucie, że małym Harrisonem zajmie się Debra i jej się to spodoba :)
A z Dexterem?... nie wiem!

Dexter jak na moje może się całkiem łatwo wykaraskać ze śmierci Rity, jednocześnie wzywając policję [zgadzam się, że zaginięcie tak kochającej matki trójki dzieci bez tych dzieci byłoby najgorszą z opcji]:
1. przyzna się że podejrzewał Artura o jakieś zbrodnie - poznał go na budowie charytatywnej, kiedy to szukał odpoczynku od trójki wrzeszczących dzieci/Lundy przed śmiercią coś mu powiedział/wymyśli inny powód; poznał jego rodzinę i jego samego, bo nie był pewien swoich podejrzeń/szukał ewentualnych dowodów/uznał że nie może być mordercą bo ma rodzinę, odpowiedzialną pracę, etc. niestety Artur jakoś na to wpadł i przez to zabił Ritę, bo Dextera akurat nie było w domu. [w mojej głowie to brzmi logicznie acz mogłam ubrać to w nieodpowiednie słowa]
2. będą podejrzewać Dextera o dokonanie zabójstwa, ale nie będą mieli dowodów, bo morderstwo odbyło się w łazience Dextera; wszelkie włosy i odciski palców byłyby kretyńskimi dowodami. w związku z głęboką żałobą Dextera, skądinąd szczerą, uznają go niewinnym.
3. j.w. tyle, że uznają go winnym - Masuka widział jak Rita całowała się z sąsiadem, co więcej powiedział o tym Dexterowi. i Dexter na sąsiada napadł. powód zabójstwa: zazdrość.
4. Dexterowi uda się wplątać w zabójstwo Rity sąsiada. skoro ten nie mógł jej mieć, to uznał że Dexter też jej mieć nie będzie. interesującym byłby pseudo-naśladowca Trójkowego.
5. Uznają Ritę za część rytuału Trójkowego i że sam Trinity killer uciekł za granicę i zakończą śledztwo. wtedy zły humor, rozterki, smutek, zawiść Dextera można by zwalić na chęć zemsty.

Pary:
1. La Guarda + Batista - ciekawa jestem co z nimi będzie. może LG zajdzie w ciążę i Batista zostanie komendantem? ale podeślą jej zwierzchnika, który początkowo z troski zacznie interesować się Dexterem a potem zacznie się domyślać co i jak? a może LG+B będą chcieli pomóc Dexterowi z dziećmi i będą często u niego przebywać i odnajdą 'klimatyzację'? coś się w każdym razie z nimi dziać musi, a mam nadzieję, że nie skupią całego V sezonu na ich rozterkach z serii 'czy nie pobraliśmy się zbyt pochopnie?'
2. Deb + Quinn - być może Quinn zainteresowałby się zabójstwem Rity i podejrzewał o coś Dextera, ale będąc z Deb ona mogłąby go przekonać, żeby mu zaufał dla niej. z jednej strony to byłaby fajna opcja... ale oni są za bardzo pokrzywdzeni oboje. no i w normalnym świecie przyjaciele nie zaczynają ze sobą sypiać ot tak.
3. Matsuka + XXX - mogliby mu w sumie kogoś znaleźć. byle nie faceta. to byłaby przesada. może niania Harrissona?
4. Dexter + ? - mam nadzieję, że Dextera już nie spykną z nikim. jedna Rita wystarczy. teraz ma już przykrywkę na całe życie w postaci dziecka lub dzieci. pasowałby na samotnego ojca.

Chwilowo starczy tego pisania. dziś znowu skończyłam 4ty sezon i starałam się oglądać go mega uważnie, stąd tyle przemyśleń.
pozdrawiam wszystkich, którzy przeczytali:)

Anima_Sola

może kogoś to zainteresuje:
http://uk.eonline.com/uberblog/watch_with_kristin/b170300_whats_next_dexter_how_ michael_c_hall.html?sid=twitterfeed_kristin&utm_source=eonline&utm_medium=twitte rfeed&utm_campaign=twitterfeed_kristin

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones