Dexter
powrót do forum 5 sezonu

sezon 5, lumen

ocenił(a) serial na 8

oglądam właśnie 7 odcinek piątego sezonu. Pierwsze 4 sezony oglądałam z zapartym tchem i nie mogłam doczekać się co wydarzy się dalej. Ten sezon to jakas katastrofa... kobieta, któa gra Lumen jest tak irytująca, że nie mogę znieść ani minuty jej "gry aktorskiej". Cały wątek o (spoiler!) gwałcie i zabijaniu jej oprawców jest tak beznadziejnie nuuuuudny.
Nie ma tu tematu do dyskusji, musiałam to z siebie wyrzucic.

Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 5
krl_

Wiekszosc narzekala na Lile z 2 sezonu ale aktorsko to wypada ona z 5 razy lepiej od tej smiesznej Stiles

ocenił(a) serial na 8
danteusz

ja tam lumen jako postac lubie ;) lily niecierpie, jest brzydka jak noc, irytujacy brytyjski akcent i demoralizacja dextera;p nie moglem sie doczekac az wkoncu umrze

ocenił(a) serial na 9
krl_

zgodze sie calkowicie , ledwo mi sie udało go ukończyć , najbardziej irytujaca postac serii .... jak to ujeła moja żona " wieczna mina upośledzonej"

ocenił(a) serial na 9
krl_

podzielam twoje zdanie. Postać tragiczna seria niestety nie najlepsza wlśanie za jej sprawa/ sezon sie dłużył w nieskończoność, ciekawe jaki nam zaserwują 6 sezon, mam nadzieje ze zaskoczą nas pozytywnie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones