Dexter
powrót do forum 5 sezonu

sezon 5

ocenił(a) serial na 8

czy piąty sezon jest ciekawy? przeglądałem trochę wypowiedzi na forum i dużo osób mówi,
że nudny, ponad to obejrzałem pierwszy odcinek i okropnie mnie zanudził.
Czy warto oglądać dalej? Czy staje się ciekawszy poźniej ten serial?

ocenił(a) serial na 7
EpicFail

Zależy czego szukasz w serialu. 4 sezon skupiał się na akcji i ciągłym zaskakiwaniu widza. 5 jest spokojniejszy. Kręci się wokół postaci Dexa i jego próbom poradzenia sobie ze śmiercią Rity. Dopiero w ostatniej scenie 3 odcinka pojawia się "specjalna postać sezonu".

ocenił(a) serial na 8
MatiZ_3

Dlaczego zniweczyłeś,dlaczego zepsułeś,dlaczego rozpieprzyłeś mi w pył przyjemność z oglądania tego serialu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIe wiesz co oznacza słowo "SPOILER".Po co trąbisz baranie skończony o śmierci Rity???????????JA NIE CHCIAŁEM TEGO WIEDZIEĆ!!!

ocenił(a) serial na 7
kuziu6

Po cholerę wchodzisz w temat o 5 sezonie jeśli nie widziałeś 4?

ocenił(a) serial na 5
EpicFail

nie warto

ocenił(a) serial na 9
EpicFail

Cały 5 sezon posuwa się dosyć wolno. Nie ma tego zaskoczenia i akcji co w poprzednich seriach. Pojawia się wiele głupot i niedociągnięć. Sezon ten głównie skupia się na postaci Dextera i jego sposób radzenia sobie ze śmiercią żony. Pomimo że jestem wielkim fanem tego serialu to ten sezon był jak dla mnie tylko niezły. Czekam na 6 serię i mam nadzieję że na tym sezonie serial się skończy i odejdzie z klasą, a nie zrobią z niego tasiemca.

ocenił(a) serial na 10
Dexter_2465

Skoro oceniłeś dextera na 9/10 to chyba nie możesz przegapić całego sezonu : ] Tym bardzie,że robią kolejny...

ocenił(a) serial na 8
Piotrek14

dzieki za odpowiedzi,
i tak abstrahując od głównego wątku to ja nie rozumiem "problemu poradzenia sobie ze śmiercią rity", Dexter przecież on NIE MA EMOCJI! on zabijał wiele ludzi też bliskich sobie, nawet bliższych niż rita, dla niego to nie powinien być żaden problem. Dla mnie to jest jedna wielka niezgodność...

ocenił(a) serial na 8
EpicFail

Dlatego nie słuchaj głupich wypowiedzi. Jak obejrzysz to zbudujesz sobie własną, obiektywną opinię na temat 5 sezonu. Każdy recenzuje S05 pod kątem własnych spostrzeżeń. Mi się bardzo podobał, tak samo jak sezon 3. Natomiast wiele osób zmieszało go z błotem. Obejrzyj kilka pierwszych odcinków i jak okaże się słaby, to przestaniesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones