PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93535}

Diabli nadali

The King of Queens
6,9 17 572
oceny
6,9 10 1 17572
Diabli nadali
powrót do forum serialu Diabli nadali

i przyznam , że już z żoną chyba 5 raz oglądamy wszystkie serie od początku, serial jest
mega śmieszny , trzeba kilka odcinków obejrzeć żeby się wkręcić.Doug jest moim idolem a
postać Arthura grana przez Jerry Stillera wpasowała się tu idealnie.

Kopski

Wyjales mi slowa z ust :)

Kopski

My tez z Żoną oglądamy powtórki i śmiejemy się za każdym razem, szkoda że nie puszczają wszystkich odcinków. Nie znam nikogo kto to ogląda ten serial i czai ten humor, może jakiś zlocik ;)

ocenił(a) serial na 10
Kopski

To by się przydało, teksty Douga są perfekcyjne , szkoda , że serial nie wyszedł na DVD z polskim lektorem lub chociaż napisami.U nas praktycznie nie ma wieczora bez :King of Queens

ocenił(a) serial na 9
Kopski

ej, ej, jak nie wyszedł. 19 kwietnia 2011 pierwszy sezon miał premierę na DVD, w każdym większym empiku/media marktcie można go nabyć.

ocenił(a) serial na 10
hubert_wentland

No fakt byłem w szoku jak zobaczyłem 1 serię w empiku, ale jak narazie tylko pierwszą, niemcy i amerykanie już dawno zachwycali się tym serialem, a teksty i sama posta Douga Heffernana wykreowana przez Kevina Jamesa wcześniej niż powstał ten serial(Chociażby na stand upem) jest genialna.

ocenił(a) serial na 10
Kopski

u nas tez niema wieczorku bez tego serialu , wszystkie sezony mozna znalesc juz na kinomaniaku

ocenił(a) serial na 10
Kopski

Muszę się przyznać, że i ja jestem maniakiem tegoż serialu. Kończę oglądać 7 sezon właśnie i już tęsknie za poprzednimi. Także jak skończę wszystkie sezony, zapewne od nowa zacznę je oglądać. To jest jedyny serial, który mogę oglądać w koło i mi się nie znudzi.

ocenił(a) serial na 10
Kopski

dla mnie też ten serial jest genialny - teraz 4 raz podchodzę do całej serii - przy trzecim razie wkręciłem w niego moją kobietę, także teraz oglądamy go codziennie wieczorem przed snem :)

ocenił(a) serial na 10
Kopski

Ja nie wiem kiedy ten serial mi się znudzi , już go z żoną chyba z 7 raz od początku zaczęliśmy, teksty Douga i Artura są bezbłędne, ten gość jest dla mnie mistrzem.Pozatym świetnie oddaje życie małżeńśkie :)

ocenił(a) serial na 10
Kopski

Hej Kopski! Ja też jestem maniaczką "Diabli nadali" codziennie oglądam po kilka (lub nawet kilkanaście) odcinków. Może pobawimy się w mały quiz o znajomości serialu. Ja zadaję pytanie, ty odpowiadasz i zadajesz swoje pytanie. Co Ty na to? Spróbuję, może się uda. Zacznijmy od czegoś łatwego: Jak miała na nazwisko Carrie przed ślubem z Dougiem?

ocenił(a) serial na 10
goodnight_fw

Oczywiście Spooner!A teraz moje pytanie :Jaką ksywkę wymyślił Doug swojemu kuzynowi Dannemu?Co zresztą siadło później na jego psychice:)

ocenił(a) serial na 10
Kopski

Cholera ;/ Pamiętam ten odcinek, ale nie pamiętam ksywki... Nie mam teraz dostępu do serialu, a nie chcę przeciągać, więc poddaję się. Zadaj inne pytanie, jeśli możesz. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
goodnight_fw

To była początkowa seria 1 lub 2 chodziło o ksywkę "klocek" Danny sobie to przypomniał i miał pretensje do Douga ;) A przy okazji nie wiem czy wiesz, że tych dwóch aktorów to w rzeczywistości bracia.Ok może było za trudne, za starania zaliczam. Teraz ty zadaj kolejne :)

ocenił(a) serial na 10
Kopski

Klocek :) Tak, pamiętam. Nie wiedziałam, że Kevin i Gary są braćmi, ale faktycznie podobni. Wiem za to, że występujący w serialu gościnnie ANgelo Pagan, grający Rico/Lekarza/Hectora to prawdziwy mąż Carrie, a kelnerka/manicurzystka (nie pamiętam nazwiska) to żona Douga w rzeczywistości. Tak samo Veronikę Olchin gra żona Jerrego Stillera, czyli Arthura, wiedziałeś o tym? To bardzo rodzinna obsada :)

Pyt. Doug i Arthur upijali wieczorami Carrie pewnym alkoholem, by nie była upierdliwa :) Jaki to był trunek?

ocenił(a) serial na 10
goodnight_fw

Wszystko wiedziałem, oprócz związku Jerrego Stillera z aktorką grającą Veronicę Olchin, nieźle.Hehe super odcinek, scena jak Arthur wjeżdża z kuchni z barkiem, to mistrzostwo. Hmmm wydaje mi się , że to chyba było martini ale kolor miało niebieski bo Doug wlewał sobie Powereda .Więc jak nie trafiłem to się poddaje.

ocenił(a) serial na 10
Kopski

Dobrze, martini jabłkowe dokładnie. Zadaj pytanko.

ocenił(a) serial na 10
goodnight_fw

Jakie atrakcje przygotował Doug dla Dannego na jego wieczór kawalerski :)

ocenił(a) serial na 10
Kopski

A. Picie piwa na czas
B. Striptiz kulawej tancerki w stroju pokojowki
C. Zaprosil wszystkich jego kumpli, niestety przyszli tylko Arthur, przyszly tesc Dannego, Doug, sprzedawca z sasiedniego lokalu i jeszcze jakis znajomy :)

Tyle pamietam :) Popraw mnie, jesli zle mysle. Zadaje pytanie, ale jesli odp byla niepoprawna to Ty zadaj pyt.

Doug skomponowal dla Carrie bardzo osobliwa piosenke :) Czy pamietasz jej slowa ? :)))

ocenił(a) serial na 10
goodnight_fw

heh, dobrze!Były jeszcze cygara:) Z tego co pamiętam to leciała: "Doug and Carrie Doug and Carrie Doug and Carrie Doug and Carrie "Była jeszcze wersja z Arturem."Artur Artur Artur Artur" :)
Bardziej mi się podobała piosenka dla Margie to był hit!Pytanko:Na sprzedaż czego namówił Douga sąsiad Tim Sacksky i ile ich sprzedał.

ocenił(a) serial na 10
Kopski

Hmmm... Obawiam sie, ze nie widzialam tego odcinka... Chyba, ze zapomnialam. Tak jak pisalam czesniej nie mam dostepu do serialu, wiec zno nie odpowiem, przepraszam.

ocenił(a) serial na 10
goodnight_fw

Sprzedawał filtry do wody , jeden kupił sam a drugi zgubił, to był dobry odcinek :)

ocenił(a) serial na 10
Kopski

nie filtry tylko licencje do sprzedazy filtrów:P

ocenił(a) serial na 10
goodnight_fw

ja mam do Was pytanie - co doug sobie wytatuował w odcinku w którym szukali nowych przyjaciół i skumali się z parą poznaną w markecie?

ocenił(a) serial na 10
_marecki

nie było takiego odcinka???????

ocenił(a) serial na 10
goodnight_fw

Sezon 7 Epizod 8 - Awed Couple
wytatuował coś co przypomina "żółwia gryzącego jabłko" :P

ocenił(a) serial na 10
_marecki

Chylę czoła!

ocenił(a) serial na 10
Kopski

heh, jedna z najlepszych scen całej serii - doug i danny u psychologa na końcu odcinka :D

Kopski


Witajcie serdecznie, moi drodzy internauci.

Chciałbym zaprosić Was, na nieoficjalne forum 'Comedy Central', które przechodzi obecnie metamorfozę! Co nas może czekać, na NOWYM forum o CC? Zredukowana ekipa, autorski styl, porządni użytkownicy. To dla was mało? Będzie więcej!

Do wszystkiego, jako ekipa podchodzimy indywidualnie, dystansem oraz wielkimi nadziejami ,,Na lepsze jutro". Poziom graficzny, pisarski oraz programistyczny.

Dajemy wam możliwość odwiedzenia nas i życia w naszej społeczności internetowej - organizujemy konkursy rzeczowe, staramy się robić wszystko 'pod wasze oko'. Chcielibyśmy, abyście dali nam szansę na rozwinięcie się - interesujesz się filmami z Comedy Central? Musisz nas odwiedzić!

Adres forum : ComedyCentral.NET.PL

ocenił(a) serial na 6
Kopski

ojej, same zachwyty:P no mnie jakoś akurat ten serial nie powala niestety, (momentami nawet trochę nudzi), nie ma takich momentów, że popłakałabym się ze śmiechu, chociaż jak nic ciekawego nie leci to obejrze trochę na comedy c.

ocenił(a) serial na 10
fibi_3

To nie oglądaj skoro ci się nie podoba

ocenił(a) serial na 6
Kopski

ktoś tu jest strasznie drażliwy;) wyraziłam swoje zdanie, chyba mam do tego prawo? pozdrawiam ;D

ocenił(a) serial na 10
fibi_3

a na jakim płaczesz ze śmiechu? :)

ocenił(a) serial na 6
_marecki

hmm, przyjaciele, big bang theory, that 70s show, to chyba tyle :)

ocenił(a) serial na 10
fibi_3

czyli rozrywka dla singli:)

ocenił(a) serial na 6
_marecki

ale skąd taki wniosek, hmm?? :)

ocenił(a) serial na 10
fibi_3

a są tam jakieś pary (na dłużej niż kilka odcinków)?

ocenił(a) serial na 6
_marecki

czyli dlatego, że w serialu nie ma par na dłużej (chociaż akurat są, i to w każdym z nich) to to seriale dla singli? No ciekawa logika.

ocenił(a) serial na 10
fibi_3

a co w tym nielogicznego? to akurat jest banalnie proste... każdy serial ma swój target. oczywiście nie każdy widz musi bezwzględnie być singlem ale wątpie żeby scenarzyści pisali te seriale pod kury domowe albo z myślą o małżeństwach z długoletnim stażem.
seriale o nastolatkach są głównie dla nastolatków, seriale o problemach z domowym budżetem są dla kur domowych a seriale o singlach głównie dla singli. na moje to jest właśnie logika

ocenił(a) serial na 6
_marecki

aha.
nie zgodzę się.
pozdrawiam :P

ocenił(a) serial na 10
fibi_3

również pozdrawiam i miłego oglądania...:)

ocenił(a) serial na 8
Kopski

Jedyny taki, genialny serial na COMEDY CENTRAL :)
Reszta to kicha (oprócz Cudownych Lat, ale to coś innego ;))

Zakochałam się w nim, kiedy oglądałam odcinek z pizzą :)

Kopski

Także lubię ten serial :) jedne z moich ulubionych

ocenił(a) serial na 9
Kopski

Dołączam się do twoich słów serial jest na wypasie . Ja już 12 raz oglądam to na kompie i nie licząc Comedy Central :) Pozdrawiam fanów serialu:)

Kopski

Zgadzam sie. Dla mnie to rownież najlepszy serial przybltorym mozna zrywać boki ;D
Moze kontynuujemy zabawę z zadawaniem pytań i odpowiadaniem?
Sa jacyś chętni?

czarnulka77

przy ktorym*

ocenił(a) serial na 10
czarnulka77

Jestem za, czekam na jakieś zagadki :)

Kopski

Gdy Carrie straciła pracę co się zepsuło w domu i na co Doug czekał aby zaniosła do naprawy?

ocenił(a) serial na 10
czarnulka77

ekspress :) proste, teraz ja. Jak przezwał Doug Artura (Artur to przez przypadek usłyszał) , później Doug biegał za nim i chciał się odkupić .

Kopski

Cieżko. Nie pamietam :) następne pytanie poproszę.

ocenił(a) serial na 10
czarnulka77

"Stara obłąkana małpa cyrkowa" :) To może, jaki pseudonim nadała sobie Carrie kiedy zaczęła tańczyć na rurze w sypialni :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones