PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93535}

Diabli nadali

The King of Queens
6,9 17 582
oceny
6,9 10 1 17582
Diabli nadali
powrót do forum serialu Diabli nadali

Wreszcie (albo czemu tak późno) powstał serial komediowy, gdzie małżonkowie nie słodzą sobie na każdym kroku, nie mają też w zwyczaju patrzeć sobie w oczy i wmawiać, które to z nich piękniejsze...ot żyją z dnia na dzień, zastanawiając się niekiedy, co każde chciało dzielić z drugim decydując się na ślub (przykładem jest chociażby przeprowadzony w późniejszych odcinkach myślowy dialog między małżonkami-kolacja, Arthur, oni i być może ktoś jeszcze). Oglądając ten serial zastanawiałam się niejednokrotnie dlaczego właściwie są parą? I strasznie mi się to podoba, że nie są przesłodzeni, namiętni, zakochani...są sobą, żyjącą z sobą dwójką osób po latach, gdzie bliżej nienawiści, niż miłości ...czasami wręcz bije obojętnością...

ocenił(a) serial na 10
hona7

Świetnie to ująłeś/aś :)

hona7

A Świat według Bundych to co? Powstał 11 lat wcześniej i tam też sobie nie słodzą.

makintosz

Wcześniej był serial Roseanne! Też tam sobie nie słodzili ;)

jkarolina20

Roseanne była to rok 1988, więc rok później niż Bundy.

ocenił(a) serial na 10
hona7

może spodoba Ci się także serial 'the middle'. trochę inne poczucie humoru ale dla mnie też bomba...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones