PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93535}

Diabli nadali

The King of Queens
6,9 17 582
oceny
6,9 10 1 17582
Diabli nadali
powrót do forum serialu Diabli nadali

pomimo że jestem miłośniczką horrorów i thrilerów, jest to chyba jedyna treść komediowa jaką oglądam:)

ocenił(a) serial na 10
missNika

Może się pobawimy w mały quiz o diabli nadali? Ja zadaję pytanie, ktoś odpowiada i zadaje nowe pytanie. Zacznę, może się uda. Napoczątek coś łatwego:

1. Dlaczego Athur zamieszkał z Dougiem i Carrie?

ocenił(a) serial na 10
goodnight_fw

Fajny pomysł:)odpowiem może więc na początek, Arthur spalił swój dom , chcąc nie chcąc Carrie odstąpiła piwnicę:)
to teraz może ja zadam następne:)
2. Czy Doug i Carrie to miłość tzw od pierwszego wejrzenia?

ocenił(a) serial na 10
missNika

Wiedziałam, że się pokusisz :)

Odp. Nie, na początku nie przypadli sobie do gustu, na Carrie miał ochotę Richie, a Doug na przyjaciółkę Carrie

3. Czyj akcent i sposób mówienia udawał Doug, żeby rozpalić Carrie i namówić ją do seksu?

ocenił(a) serial na 10
goodnight_fw

to był bodajże Rico, jakiś latynos:) pewnie że się pokuszę, dzień bez Arthura dzień stracony:)mam nadzieję że się dołączą , będzie ciekawiej:)

ocenił(a) serial na 10
missNika

Zadaj pytanie. Tak to był Rico

ocenił(a) serial na 10
goodnight_fw

Doug napisał dla Carrie osobliwą piosenkę:) pamiętasz jaką?))

ocenił(a) serial na 10
missNika

Nie znam tytułu, ale pamiętam jej słowa "Doug and Carrie, Doug and Carrie, Doug and Carrie, Doug and Carrie, Arthur, Arthur, Arthur, Arthur..."

Kim jest/była Simone i w jaki sposób utożsamia się ona z Carrie?

ocenił(a) serial na 10
goodnight_fw

tak, tak, doug and carrie, :)))))weszła mi do głowy po tym odcinku i wyjść nie chciała:)))dobra jesteś, i powiem Ci ze zaskoczyłaś mnie pytaniem, bo zupełnie zapomniałam o tym fakcie, a i tak nie wiem czy dobrze pamiętam, ze tak miała miec Carrie na imię?

ocenił(a) serial na 10
missNika

a, muszę pomyśleć nad pytaniem, bo banalne Ci zadaję, a Ty mi każesz tak mózg wytężać:)

ocenił(a) serial na 10
missNika

no mam, czy Carrie i Doug zostali rodzicami chrzestnymi u Dicona?

ocenił(a) serial na 10
missNika

Dobrze odpowiedziałaś. Arthur przegrał imię Simone w karty z kuzynem :)
Odp. Tak, zostali chrzestnymi na chrzcie MAJORA, pomimo tego, że mieli wątpliwości. Najpierw odmówili, a w kościele zmienili zdanie.

Pyt. Podczas świąt bożego narodzenia Doug i Carrie zaprosili Deacona, jego dzieci oraz Holly. Co otrzymał każdy z NICH! Haha, to będzie ciekawe. P.S. Ja też oglądam przynajmniej 1 odcinek dziennie

ocenił(a) serial na 10
goodnight_fw

no powiem Ci, że nie mam koncepcji!!tzn mam dwie, ale pewnie dwie błędne bo Holly mi nie pasuje do jednej, w pierwszej Doug kupił Carrie aparat fotograficzny a potem ona dostała lepszy od szefa, ale to pewnie nie o to chodzi, więc może coś kojarzę, jak Carrie robiła jakieś etui na telefony, ale pewnie też nie to:)poddaję się:)

ocenił(a) serial na 10
missNika

Carrie chciała kupić Arthurowi rejs po morzu, powiedziała o tym Holly. Ta wygadała się Athurowi, a ten kazał wypytać ją co by chciała Carrie. Carrie powiedziała Holly, że podoba jej się wiśniowa kurtka od Willsora, później zorientowała się, że to Holly chce jej kupić tą kurtkę, więc stwierdziła, że kupi jej złote kolczyki. Niestety nie starczyłoby jej wtedy na rejs. Wigilia: Carrie dostała kurtkę od Arthura, Arthur dostał czapkę, Holly dostała kolczyki, Deacon dostał figurkę Menthalo od Douga, a Doug od Carrie figurkę Menthal Mana (podróbkę Menthalo) :)

ocenił(a) serial na 10
goodnight_fw

Pyt. Jak nazywa się biszkoptowy labrador - podopieczny Holly, z któym często rywalizuje Arthur :)

ocenił(a) serial na 7
goodnight_fw

Skoro tacy obeznani jesteście z serialem to mam pytanie.poprosze o tytuł i wykonowce utworu otwierającego każdy odcinek?

ocenił(a) serial na 10
Detoksynator

Odp. Billy Vera - Baby All My Life
PRZYZNAJĘ OD RAZU, ŻE SPRAWDZIŁAM W NECIE, bo nie wiem jaki to ma związek z, jak to określiłeś, "obeznaniem serialu".

Pyt. Jak mają na imię synowie Deacona Palmera?

ocenił(a) serial na 7
goodnight_fw

Raczej ma związek z serialem skoro otwiera każdy odcinek ;) po za tym warto ją znać, bo jest dobra.A synowie to Kirby i Major.

ocenił(a) serial na 10
Detoksynator

No dobrze, dobrze już z tą piosenką. Odpowiedź na pytanie też ok, więc możesz zadać pytanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones