PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93535}

Diabli nadali

The King of Queens
6,9 17 582
oceny
6,9 10 1 17582
Diabli nadali
powrót do forum serialu Diabli nadali

s9e14?!

ocenił(a) serial na 9

Nie wiem jak wam ale według mnie powinni nakręcić jeszcze jeden odcinek dziejący się rok po weselu, który by wyjaśnił dlaczego Arthur się rozwiódł, co się stało z Holly i jej dzieckiem czy Spooner nadal mieszka z Danneym? Ale zapewne był by to najsmutniejszy odcinek ze wszystkich.

ocenił(a) serial na 9
nieznajomy43

maniakalnie oglądam ten serial, co dziwne bo jestem zwolenniczką thrillerów. mogliby pociągnąć dalej ich losy z dzieciakami, chociaż 9 sezonów to i tak dużo, ale ciężko znaleźć słabsze odcinki. wracam często do niego, i chętnie obejrzałabym dalej..

ocenił(a) serial na 10
NikKI76

Ja potrafię oglądać jeden odcinek po raz czterdziesty i za każdym razem się śmieje. Gra aktorów jest dla mnie fenomenalna, ale do tego trzeba mieć odpowiedni humor bo większości moich znajomych np, się nie podoba. Dla mnie mogli by nakręcić i kolejne 9 sezonów. A na razie muszę się zadowolić tym, że pewnie nie oglądałem wszystkich i na tych 9 sezonów pewnie z 5odc nie widziałem bo nie wszystko jest na sieci. Musze w końcu kupić BOXa :)

ocenił(a) serial na 10
NikKI76

A gdzie oglądasz serial, na jakiej stronie?

ocenił(a) serial na 9
goodnight_fw

hej, oglądałam na comedy central, ale mam wszystkie sezony na płytach, poszukaj na -gryzoniu- powinno być tam wszystko:)

ocenił(a) serial na 10
NikKI76

DZIĘKUJĘ BARDZO, już pobieram :)

ocenił(a) serial na 9
goodnight_fw

:)bardzo proszę:)))

nieznajomy43

A czy CC nadawało wszystkie sezony po kolei? Bo jeśli mają ten serial w repertuarze to mam wrażenie, że trafiam wciąż na te same odcinki. Chętnie obejrzę gdzieś on-line, podacie jakieś linki?

ocenił(a) serial na 9
kats_fw

wystarczy wygoolować (link "jest niezgodna z Regulaminem Serwisu")

możesz też napisać do CC facebooka powinni odpowiedzieć w ciągu tygodnia :)

nieznajomy43

Tak, nie starałam się do tej pory wyszukiwać skrupulatnie, a to co znalazłam było płatne. Przy okazji napiszę do nich, bo skoro w końcu dają regularnie i po kolei "Przyjaciół" to może i z "KoQ" tak zrobią.

ocenił(a) serial na 10
kats_fw

Pytanie!!!! Wie ktoś gdzie mogę zobaczyć wszystkie odcinki serialu Diabli Nadali w języku poslkim? Jakaś strona, gdzie mogę ściągnąć sezony?
Albo jakiś kanał oprócz Comedy C. Family?

Proszę o instrukcje

ocenił(a) serial na 9
goodnight_fw

Na kinomanie jest wszystko.

ocenił(a) serial na 10
markusss

dziękuję, postanowiłam zapłacić i ściągnąć z gryzonia. Ten serial nigdy mi się nie znudzi, więc warto zainwestować :) POzdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones