PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225737}
7,4 133
oceny
7,4 10 1 133
Dino Riders
powrót do forum serialu Dino-Riders

Wreszcie!!!

ocenił(a) serial na 10

No i po latach poszukiwań znalazłem informacje o tym serialu.Oglądałem go kiedy mialem około 6 lat może i 7. I kojarzył mi się z takim tytuyłem Walorianie i Dinozaury. Gdyby ktoś posiadał jakieś odcinki to będe wdzięczny gdy się podzieli.

karolxx

Na youtubie są. Głupota nie z tej ziemi, ale sentyment z dzieciństwa ogromny. W czasie emisji tego serialu popularna była również seria wzorowanych na nim zabawek (a może to serial był wzorowany na nich, nie pamiętam x)

ocenił(a) serial na 10
easy_muffin

wiem tylko bym sobie z chęcią polską wersję zobaczył.Przez to,że kojarzył mi się inny tytuł to nigdzie nic nie mogłem znaleźć na temat tego serialu,fakt faktem,że po latach bajki tracą urok jakim darzą je dzieci, ale w porównaniu z obecnymi produkcjami to ten serial wymiata.Swoją drogą mógłby powstać program w tv ze starymi serialami dla dzieci...No ale to chyba tylko marzenie...

ocenił(a) serial na 8
karolxx

Polska nazwa której ja szukałem to Dino Jeźdzcy i nigdzie tego znaleźć nie mogłem. Serial dla małego chłopaka jakim wtedy byłem był arcydziełem - pamiętam że głównym złym bohaterem był chyba Kronos który jeździł na T-Rexie:), teraz sam mam syna który ma bzika na punkcie dinozaurów i chętnie bym mu ten serial ściągnął lub kupił. Niestety nigdzie go nie ma. Pozdro dla wszystkich dinojeźdźców:)

dzabi

Nie znalazłeś ponieważ polska wersja serialu nazywała się Valorianie i dinozaury.

karolxx

Ale z tą dziesiątką to przesadziłeś. Rozumiem sentyment z dzieciństwa, ale pewnie nawet nie obejrzałeś serialu ponownie. Mogę ci zagwarantować, że wygląda on lepiej w twoich wspomnieniach niż w rzeczywistości.

ocenił(a) serial na 8
crazy_race

To reguła która się sprawdza niestety nie tylko przy DR. Ostatnio oglądnąłem film z 80 - tych lat który we wspomnieniach był arcydziełem a teraz po tylu latach niestety klops! Ale oceny nie zmienię!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones