PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158804}
6,2 2 794
oceny
6,2 10 1 2794
Dinotopia
powrót do forum serialu Dinotopia

W niedzielny poranek, na lekkim kacu po meczu naszej reprezentacji z Belgami przelatuje po kanałach a tam... Michael Scofield z dinozaurami! Do czego to doszło...?
W 5 serii Prison Break Michel będzie karłem uciekającym z laboratorium dla mychów :)

gromit

WTF??? Bo za bardzo nie wiem o czym mówisz??

ocenił(a) serial na 10
gromit

hahahaha dobre xD

ocenił(a) serial na 8
gromit

Obejrzałem już 2 odcinki wyemitowane na Polszicie, serial bardzo mnie wciągnął, zamierzam obejrzeć każdy odcinek, POLECAM

gromit

dinotopia to chyba nie kolejny sezon PB...to ze widzisz aktora w innym filmie to chyba nic dziwnnego nie sądzisz??

hurym

ludzie on to zartem napisał!!!! nie widzicie napisał że był na kacu to wiele wyjaśnia :P

pozdrawiam :)

P.S. KOCHANY Ebi!!!!

gromit

buhahaha:D uśmiałam się :DDDDDDDDDDDDD szkoda, że nie którzy nie rozumieją żarciq:D

ocenił(a) serial na 5
gromit

Jakie ty jestes dziecko neostrady łomie. Tak mi cie zal ze az ten zal mi dupe sciska. Nie wiem czy mam sie smiac z twojego niskiego IQ czy ci wspólczuc. Jak powszechnie wiadomo Went Miller jest aktorem i gra w filmach i serialach. Ty jestes na tyle niedorozwiniety zeby uwazac ze gra tylko w PB a nie ma prawa grac tez np. w Dinotopii. pozdrawiam wszystkich tych ktorzy maja tak nasrane we lbach zeby moc sie z tego smiac. Karas

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
someone91

parapetem? ale swojej matki to do tego nie mieszaj :*

karas6610

Karas, zabijasz xD że zacytuję: "Nie wiem czy mam sie smiac z twojego niskiego IQ czy ci wspólczuc." .. no więc, jak mam się do Ciebie, Karas, ustosunkować? xD

ocenił(a) serial na 5
green_gherkin

Najlepiej przestań powtarzać te same wyrazy w bliskim sąsiedztwie, żeby twoje wypowiedzi nie były rozklekotane. Zajmij się myśleniem i przerwij pisanie idiotycznych i mechanicznych komentarzy, bo się deprymujesz.

ocenił(a) serial na 7
gromit

Ten film był nagrany kilka lat wcześniej, skąd aktor miał wiedzieć , że zagra Skazanego na śmierć parę lat później

gromit

wątek o dinotopii a ty walisz o prison break-ten serial jest juz skonczony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones