PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563119}
2,5 16 788
ocen
2,5 10 1 16788
2,7 3
oceny krytyków
Dlaczego ja
powrót do forum serialu Dlaczego ja?

W takich chwilach ja te...

użytkownik usunięty

...żałuję że na filmwebie nie ma ocen minusowych. I tyle w temacie tego żenującego pseudo-serialu.

ocenił(a) serial na 1

dokładnie, nawet tej jedynki szkoda na tego shita!

ocenił(a) serial na 1
leonardodicaprio20

Zgadzam się oczywiscie. O boże na filmwebie jest Leo, padłam.

ocenił(a) serial na 1
Brumhilda

Nic się nie stało;)

No co ty, toż to samo życie :D

ocenił(a) serial na 1

Straszniejsze od tego serialu (tak są rzeczy jeszcze straszniejsze) jest fakt, ze masa tego typu programow leci w telewizji, o roznych porach i ten narod to oglada. Jestesmy na samym dnie, nasze finanse, nasi nieumiłowani władcy, cały ten kraj upada na ryj. Co do serialu: aktorstwo poziomu ponizej zera, mam wrazenie ze graja w tych serialach wszyscy nieudacznicy z rodzin ludzi pracujacych w polsacie, ktorzy nie radza sobie w zyciu i nie maja zadnej pracy, bo napewno nie sa to studenci szkol aktorskich. Tego typu seriale to swietny symbol zidiocenia naszego spoleczenstwa, bo przeciez gdyby tego ludzie nie ogladali to by tego w TV nie puszczali. Jeszcze Polska nie zginela ale... juz malo brakuje.

użytkownik usunięty
herbatkowy

Święte słowa. Dawniej poziom Polsatu trzymały tylko i wyłącznie Miodowe Lata, które teraz transmitują obecnie na TV6 :)

ocenił(a) serial na 1

Na Polsacie 2 sa jeszcze Miodowe lata i 13 Posterunek

ocenił(a) serial na 1

Dla wszystkich tworcow tego czegos powinno byc 100 lat wiezienia, albo kara smieci, zeby przestali to wrescie krecic te debilne programy .

ocenił(a) serial na 1

Hahahahahaha, dokładnie !

Już chyba "Moda na sukces" nadawana od pierwszego odcinka byłaby bardziej znośna od wszystkich programów tego typu ;-)

ocenił(a) serial na 1

Dokładnie , jaka szmira , kto to GIE ogląda zastanawiam się.

użytkownik usunięty
nathalie34

Zwykle jak wracam z pracy włączam Polsat na jakieś 15 minut, zjem w tym czasie obiad i humor powraca ;D
Tego typu "seriale" mają jednak właściwości lecznicze xD

ocenił(a) serial na 1

Coś jak cyrk na kółkach , understand .

ocenił(a) serial na 1

To oglądają ludzie z ujemną inteligencją, więc nie masz się co przejmować :)

ocenił(a) serial na 1
killerek132

Ja od 7 lat nie ruszam TV, a abonamentu nie zapłacę choć by chcieli mnie wsadzić :)

ocenił(a) serial na 3

...

użytkownik usunięty

Haha. Nie tylko ty żałujesz,że filmweb nie udostępnił możliwości nadawania takim "arcydziełom" ocen minusowych. Ze też jeszcze to gówno nadal kręcą...

Właśnie dlatego nie dam temu zakalcowi nawet szkolnej pały bo nawet na nią nie zasługuję ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones