PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176213}

Dożywotnie zesłanie

For the Term of His Natural Life
7,6 110
ocen
7,6 10 1 110
Dożywotnie zesłanie
powrót do forum serialu Dożywotnie zesłanie

Szkoda ,wielka szkoda ,że filmu nie można nigdzie obejrzeć ani w TV ( bo chyba za długi),ani z wypożyczalni(nie wiedzieć czemu).
Film ten widziałem kilkanaście lat temu na kasetach VHS i do teraz utkwił mi w pamięci.
W pełni zasługuje na 10/10.
Całe szczęście że można dostać książkę pod tym samym tytułem i w oczekiwaniu na jakąś stację TV,która się wreszcie zlituje
i zacznie puszczać naprawdę dobre filmy,a nie tylko tasiemcowe głupie seriale powtarzane ileś tam razy, zabieram się ponownie za lekturę tej bestselerowej powieści.

jag55

Jestem już w posiadaniu dobrych linków do niego.Niestety tylko w wersji angielskiej. Może ktoś się natknął na napisy do niego ?.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to wystarczy tylko wpis tutaj, obserwuję ten temat , to się odezwę.

jag55

Możesz podac mi te linki. A do napisow masz program http://www.programs.pl/program,726.html. Ale mozemy sie wymienic ty dasz mi linki a ja ci sciezke dzwikowa

daniel166161

To podaj mi swój adres e-mail , to Ci je prześlę. tylko się pośpiesz zanim linki wygasną. Co do napisów,to już dawno ich szukałem , i nie ma ich ani na NapiProjekt ani gdzie indziej.
Ale ścieżką dźwiękową oczywiście jestem zainteresowany.

jag55

daniel166161@interia.pl. Podaj mi swoj adres e-mail to przesle ci sciezke chyba ze znasz strone do hostowania plikow do 1 Gb

daniel166161

linki z rs nie działają ale jutro zabacze czy dam rade zhostowac sciezke. Jak masz ten film zapisany na komputerze czy moglbys go zhostowac ??

daniel166161

Działają ,działają- tylko często bywa tak , że jak pobierasz na FREE, to wypisuje Ci brak wolnego slotu w danej chwili. Musisz odświeżać stronę co parę minut. Najlepiej to robić rano , albo późnym wieczorem.
Przed chwilą próbowałem ,i chwyciło. Zaczęło nawet pobierać.

jag55

hej, macie moze jeszcze namiary na ten film? najlepiej na RS? jesli tak prosil bym o kontakt piter69f <malpa> gmail.com z gory dzieki i pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
Sir_Masta

Mam ten film z lektorem.

ocenił(a) serial na 9
jag55

witam na www.chomikuj chomik ferdasik dostępne wersje z napisami lub lektorem
film oceniam 9/10

ocenił(a) serial na 8
jag55

jest na yt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones