PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756144}

Dobre zachowanie

Good Behavior
7,5 1 676
ocen
7,5 10 1 1676
Dobre zachowanie
powrót do forum serialu Dobre zachowanie

Czy będzie drugi sezon?
Jestem zachwycona tym jak skończył się pierwszy, ale nie jestem do końca pewna czy to było otwarte zakończenie.

ocenił(a) serial na 9
szarotkaaaa

tak. jak podaje spoilertv będzie 2 sezon. Cytat z ich strony:
"Uwodzicielski thriller „Good Behavior” powróci. TNT przedłużyła swój nowy dramat z Michelle Dockery w roli głównej o drugi sezon.
„Good Behavior”, adaptowane przez byłego showrunnera „Wayward Pines” Chada Hodge’a na podstawie książek o Letty Dobesh autorstwa Blake’a Croucha, jest opisane jako „uwodzicielski thriller”, który śledzi Letty (played by Dockery), złodziejkę i oszustkę, która niedawno wyszła z więzienia i dowiaduje się oraz postanawia pokrzyżować zadanie płatnego mordercy, aby zabić żonę mężczyzny. Pierwszy sezon miał średnio 4,4 miliona widzów biorąc pod uwagę emisje na antenie i platformach cyfrowych. „Miliony widzów zakochało się w tej seksownej, skomplikowanej parze, a w drugim sezonie, Letty i Javier dadzą nam o wiele więcej rzeczy, na których punkcie będziemy mieć obsesję” — powiedziała Sarah Aubrey z TNT."

ocenił(a) serial na 10
szarotkaaaa

super <3 tylko kiedy :/ ? 1 sezon obejrzałam w 24h, masakrycznie mnie wciągnął <3

Miska84

Ciekawe kiedy będzie drugi sezon. Ja w dwa dni obejrzałam cały sezon i ciekawa jestem kolejnych przygód Letty i Javiera <3 pewnie będą uciekać przed FBI albo coś w tym stylu. Ciekawa z Nich para.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones