Dobre zachowanie
powrót do forum 2 sezonu

sezon 2 - opinie

ocenił(a) serial na 6

Nie mogłam się doczekać emisji 2 sezonu i co ? Bardzo się rozczarowałam, czy ktoś z Was ma podobne odczucia?

ocenił(a) serial na 9
MrsTheSweets

Mnie się 2 sezon podoba, ale...1 już nie pamiętam :) tylko teraz Letty mnie irytuje głupimi decyzjami i swoim powrotem do ćpania, mam nadzieję, że się ogarnie i wróci do Javiera.

ocenił(a) serial na 6
mr_oziu

Widziałam tylko urywki kilku odcinków, ale szkoda, że zaprzepaszcza wszystko, co osiągnęła powrotem do nałogu.

użytkownik usunięty
MrsTheSweets

ja sie wkrecilam w 2 sezon, co prawda mialam inne oczekiwania co do niego, ale i tak jest jednym z moich ulubionych i final mnie rozwalił

ocenił(a) serial na 6

W takim razie muszę obejrzeć, bo może okaże się rzeczywiście fajny.

MrsTheSweets

Właśnie obejrzałem drugi odcinek i jak na razie odechciewa się dalszego oglądania. Wieje nudą na kilometr. Nie podoba mi się taka forma prowadzenia dalej tej historii.

ocenił(a) serial na 6
perun_6

Miałam i mam takie same odczucia. Pierwszy sezon był mistrzowski, przy drugim poddałam się w połowie, ale może kiedyś dam jeszcze szansę.

MrsTheSweets

Zmusiłem się i jestem przy czwartym odcinku, lekko się rozkręciło. Nie jest to co prawda taki klimat jak w pierwszym sezonie ale jakoś daje radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones