PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 021
ocen
8,0 10 1 36021
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

Dlaczego Netflix?

ocenił(a) serial na 8

Puścili dwie minuty pierwszego odcinka nowej serii, a ja już się boję, że jeden z moich ulubionych seriali zaliczy wielką klapę. Trochę smutek, bo już widać różnicę miedzy pozostałymi sezonami. Jak myślicie? Bardziej radość z kolejnego sezonu, czy strach o klimat poprzednich?

hmz

Ja tam się nie boję, będzie dobrze, ale mocno się obawiam raczej o to jak pociągnięty został wątek z ostatniego odcinka 3 sezonu. wczoraj skończyłam oglądać właśnie trzeci sezon, a za jakiś czas widziałam te 2 minuty i jakoś tak nie dowierzam, że tak to się potoczy.... A co do klimatu, jak będzie "YOOOO Linden!!!" to będzie dobrze :)

ocenił(a) serial na 7
hmz

Raczej nie ma się czym martwić, serial ma tendencje zwyżkową i to właśnie pierwszy sezon był najsłabszy.

ocenił(a) serial na 10
hmz

Dlaczego obawy zwiazane z Netflix?? przeciez to przyszlosc seriali. Aktorzy nie musze sie hamowac w swoich rolach. Chodzi np o przeklinanie a w tym serialu jest wskazane dla Holdera ;) i swietny house of cards od Netflia wiec nie rozumiem obaw

ocenił(a) serial na 9
mati77

Niestety platforma Netflix nie jest dostępna jeszcze w naszym kraju ;(

yakubu_filmweb

Jeszcze mi powiedz, że z tego powodu poczekasz aż wprowadzą ją do Polski :D

ocenił(a) serial na 10
yakubu_filmweb

a AMC jest dostepna?? bo na tym kanale były 3 sezony The Killing/ i jakos dalo sie obejrzec mimo to. ja sciagam juz dzisiaj i to jest niesamowity przywilej ze wszystkie odcinki mozna sciagnac naraz. Netflix to przyszlosc seriali

ocenił(a) serial na 8
hmz

gdyby nie netflix to by nie bylo 4 sezonu, po ogladnieciu 2 sezonow house of cards sie nie obawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones