PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 098
ocen
8,0 10 1 36098
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

Przepraszam, że piszę tutaj, ale bardzo mi zależy!
Czy ktoś wie gdzie mogę obejrzeć Forbrydelsen II i III?
Dziękuję za pomoc z góry! :)

ocenił(a) serial na 10
ciekawy_nick

czesć :) wszystkie 3 sezony dunskiego pierwowzoru znalazłam na tnt (nie mogę wkleić linku bo jest niezgodny z regulaminem ;) ) mimo że the killing jest dla mnie rewelacyjnym serialem to Forbrydelsen mi się bardziej podobał zwłaszcza sezon 2 :) miłego oglądania

myszulinka83

Ale chodzi Ci o 3 sezony zabójstwa dziewczyny- Nany czy o kolejne " części " serialu, które opowiadają o czymś innym?

ciekawy_nick

O czymś innym- innej sprawie kryminalnej.

ciekawy_nick

Torrent.

ciekawy_nick

na kinomanie sa wszystkie sezony

ciekawy_nick

chociaż szczerze mówiąc : nie polecam, koszmarna nuda, z trzeciego sezonu obejrzałam tylko połowę pierwszego odcinka i dałam sobie spokój, The Killing bije na głowę duńską wersję

tsgna

Dzięki.

Chcę obejrzeć pierwszą wersję, a później wezmę się za The Killing :)

ciekawy_nick

Bardzo polecam duńską wersję. Właśnie obejrzałem ostatni odcinek 3 sezonu. Wbija w fotel. Cały serial oceniam jako rewelacyjny. Nie zawiedziesz się. Polecam ci stronę freedisc.pl - z tamtąd możesz ściągnąc wszystkie sezony ;)

Maniek2008

Jestem dopiero na 1 sezonie 12 odcinku więc jeszcze daleka droga :)
Dzięki :)

tsgna

Połowę odcinka? No to możesz się wypowiadać w kwestii polecania/niepolecania całego sezonu.

marcin261287

po dwóch nudnych sezonach wystarczy pół odcinka trzeciego, żeby stwierdzić, że będzie to samo co w poprzednich ;]

tsgna

I tu się mylisz, bo sezon 3 jest dynamiczniejszy od dwóch poprzednich. Mniej jest gadania, a więcej działania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones