PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 083
oceny
8,0 10 1 36083
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

To juz jest koniec!!!

ocenił(a) serial na 10

Wlasnie jestem po finale 4 sezonu i powiem tylko tyle-panie,panowie czapki z glow,nie ważne jak zaczynasz ale jak konczysz.Wlasnie dobiegl konca jeden z najlepszych seriali ktore mialem okazje obejrzec w historii tv.Nie bedzie juz frytek z soi czy kawy z toffu Holdera ani moherowych sweterkow Linden.Dla mnie jedna z najlepszych par detektywow w historii tv/filmu.Napewno nie raz za nimi zatesknie bo to w sumie dobrzy gliniarze byli!!!Prosze moze tak utworzymy liste par detektywow pomiedzy ktorymi iskrzylo od pierwszego momentu,bo napewno jest tego sporo,oczywiscie z Linden i Holderem w scislej czolowce(chodzi mi o seriale tv).

ocenił(a) serial na 10
rob_trev_39

W pełni się zgadzam. Jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem. Pierwsze dwa sezony 10/10 pozostałe 8,5/10. Szkoda, że ostatni sezon miał tylko 6 odcinków.

ocenił(a) serial na 10
SamaRamaBezKol

Zgadzam sie:-) :-) :-) najlepsza para ever!:-) :-) :-) zakonczenie rewelcyjne:-) :-)

ocenił(a) serial na 9
mpp2

Zgadzam się,zakończenie REWELACJA!

rob_trev_39

Tak rozbudować prezentowaną stopniowo relację, żeby zakończenie było 1. Wiarygodne 2. W sumie otwarte, choć zamykające więcej furtek niż, jak się zdawało, było otwartych 3. Elektryzujące, choć bez okrucha seksu i golizny.

ocenił(a) serial na 9
rob_trev_39

:-( .... pełna zgoda, no i ... (o dziwo) udało się utrzymać mroczny, ponury, skandynawski klimat w deszczowym Seatlle! Z pewnością za 3/4 lata obejrzę go znowu.

rob_trev_39

Serial rewelacja- wszystkie sezony. The Killing i Most nad Sundem to moi faworyci

ocenił(a) serial na 8
rob_trev_39

1 i 2 sezon super, trzeci mi się średnio podobał, ale za to 4 rewelacja. Ostatni odcinek w większości seriali rozczarowuje a tu... mistrzostwo świata: do bólu prawdziwe i wiarygodne. Jestem zachwycona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones