PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 021
ocen
8,0 10 1 36021
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

sezon 1 poczatek

ocenił(a) serial na 8

Jestem po 5 odcinkach I musze przyznac ze niezly kryminal, dawno nie widzialem tak dobrze pokazanych scen oplakujacej rodziny po smierci dziecka. Reszta ciagnie sie troche ale jestem cierpliwy.
Czy ktos moze bez spojlerowania powiedziec czy sezon 2 bedzie w podobnym tonie?

ocenił(a) serial na 7
dabram17

W pierwszym mega nudnym sezonie na każdym odcinku usypialem z 3 razy.
Druga seria 100x lepsza. Jakby inny film.
1 sezon jak dla mnie 4/10. Drugi 7/10.

ocenił(a) serial na 8
karlosw

wlasnie swiezo po ostatnim odcinku drugiego sezonu I musze przyznac racje, ze serial chwilami jest nierowny, ale ostatni odcinek 2 sezonu....siedzialem z geba rozwarta z niedowierzenia, zaskoczenie kompletne, zwlaszcza w koncowce dramatu porwania.
Coz powiedziec, sezon 1 oceniam na 7, drugi na 9 zwlaszcza za final. Dobry kryminal, swietnie zagrany zwlaszcza dramat rodziny pokazany naprawde...dramatycznie, motywy polityczne tak zagmatwane ze az czasami nieciekawe, ale potrzebne dla filmu. Troche smiesznie zrobione zostaly watki z potencjalnymi mordercami, dwoch oskarzonych jako finalne ofiary ... niezle to zrobione.
Jedno naprawde podobalo mi sie bardzo.... mocno pokazany dramat ludzi oplakujacych smierc dziecka.
Wydaje mi sie, ze przy dobrym rezyserze moglby powstac znakomity film kinowy, bo niestety, wiele watkow bylo po prostu niepotrzebnych.

ocenił(a) serial na 8
dabram17

No a 3 sezon to juz po prostu przekombinowali.....szkoda

ocenił(a) serial na 9
dabram17

A czwarty ?

ocenił(a) serial na 10
dabram17

2 sezon jeszcze jako tako, 3 przekombinowali:) Też warto obejerzeć,wciąż trzyma w napięciu jednak wydaje mi się...nierówny choć to za małe słowo....hmmm tak po 'hamerykańsku' naciągnięty :)

użytkownik usunięty
dabram17

A ja sceny oplakujacej rodziny po smierci dziecka i pogrzeb i te przeżycia matki po prostu przewijam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones