PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616115}

Doktor Hart

Hart of Dixie
7,5 17 019
ocen
7,5 10 1 17019
Doktor Hart
powrót do forum serialu Doktor Hart

3x17 wrażenia

ocenił(a) serial na 8

Widzę, że jeszcze nikt nie dodał takiego tematu, więc tym razem ja się pokuszę.

W końcu jakiś akcent humorystyczny. Zoe, chociaż naiwna, wpadła na świetny pomysł kojarzenia Georga i Lemon (ja ich ciągle widzę razem na koniec). Bardzo podobał mi się ten rozkojarzony wzrok Golden Boya jak patrzył na Cytrynkę.

Za to zawiedli mnie wątkiem A.B i jej "rycerza". Ja tu się spodziewałam niespodzianki, a tu całkiem nowy, niepozorny facet. Chociaż może będzie to swoistym impulsem dla Lavona, żeby "wrócił po rozum do głowy"?

No właśnie, Lavon. Jego słowa o tym, że zastanawia się dlaczego pozwolił komuś odejść. Mam bardzo niemiłe przeczucie, że nie chodziło tutaj o A.B., ale o Lemon... Obym się myliła.

Wilksowie niestety nadal w pełnej krasie, dodatkowo ex-mężulek w różowej koszuli i jego sztama z Wade'em. Eh, mnie to nie przekonuje. Aczkolwiek, młody w tym odcinku mnie nie irytował (bo może było go za mało?)

Poproszę w następnym odcinku trochę więcej akcji;)

kliva

Może to właśnie ten nowy facet był tym rycerzem ale wyjdzie to dopiero później. Bo skoro tak długo bał się zagadać do AB to może "pod maską" było mu lepiej i mniej krępująco? :P Bo facet choć nieśmiały to uroczy, nie można zaprzeczyć, przynajmniej według mnie.

Lavon, Lavon... Byleby nie czuł nic do Lemon, błagam. Byleby twórcy zaś nie popaprali... ON MA BYC ZAZDROSNY O AB! Po prostu nakazuje mu to, to ma byc dla niego taka kara, za to, ze ona nie jest miloscia jego zycia :<

Zoe+Wade, AB+Lavon, George+Lemon. End of story.

Ogółem odcinek na plus, chociaż milej byłoby go pooglądać z polskimi napisami, no ale cóż ;p

ocenił(a) serial na 8
Vesale

Znaczy ja zrozumiałam, że ten gość to JEST ten rycerz, bo go A.B zapytała czy to on postawił jej drinka na tym śmiesznym jarmarku i on przytaknął.

A o końcowych paringach myślimy podobnie:)

kliva

Aaaa widzisz, to zmienia postać rzeczy. Tak to jest jak się ogląda po angielsku i polowy rzeczy nie rozumie, no cóż, mój błąd :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones