PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151915}

Doktor Martin

Doc Martin
7,7 3 254
oceny
7,7 10 1 3254
Doktor Martin
powrót do forum serialu Doktor Martin

zidiociali, niewdzięczni, uprzedzeni, wrodzy, skorumpowani na każdym kroku. tylko zrzucić im napalm.

ocenił(a) serial na 8
grezyl

Oj tam, oj tam. Są cudowni, żyją sobie pomalutku, nigdzie się nie spieszą, nawet jak komuś coś nie wyjdzie, to nie ma tragedii. Mają swoje nawyki, ale przy tym są cudownie ciepli, serdeczni i mają poczucie humoru. Nawet taki dr Martin może tam dojść do siebie i zacząć normalnie żyć i nie musieć się zastawiać z każdej strony.
Uważam że serial może mieć działanie terapeutyczne na sztywniaków :)

ocenił(a) serial na 7
sparxx

tak. napalm. koszmarne miasteczko pełen egocentrycznych i małostkowych ludzi.

ocenił(a) serial na 6
Magrat

Nie są idealni, ale żeby od razu napalm.

ocenił(a) serial na 9
grezyl

Fakt, masakra. Zascianek na maksa. Ta elaine to taka tepa idiotka, że koszmar. A ten dr bardzo mi się podoba; super profesjonalny i mądry.

grezyl

Mnie bardzo drażni ten Bert. Wykorzystuje syna, gra wszęchwiedzącego i nie potrzebującego pomocy, wpędza się tym w kłopoty, za które nie bierze odpowiedzialności tylko się złości i syn go ratuje. Żal mi Ala. W odcinku z lichwiarzami miałem nadzieję, że jednak zapłaci za swoją głupotę w jakiś sposób. Jednak pożyczka nie powinna być darmowa.

sosen88

Stracił przez ojca karierę jako pomoc komputerowa i później pracę na farmie. A matka Luizy za swoją głupotę też powinna jakoś zapłacić. Brak w tym serialu jakiegoś morału.Jeśli chodzi o Martina i Luize, to oboje mają dobre i złe pomysły na opiekę nad Jamesem Henrym. Tragiczny jest pomysł powrotu do pracy przez Luizę. I to po kilku tygodniach. Jest troskliwa na początku, ale zostawia swoje dziecko dla kariery pod opieką nieodpowiedzialnej matki. A doc z kolei ma dobre pomysły jeśli chodzi o zostanie w domu Luizy, ale sam by dziecko zostawiał w kołysce do wypłakania i wysłał do internatu w wieku 7 lat. Nie widzi też nic złego w biciu czy time outach. Wszystko tragiczne i krzywdzące, średniowieczne metody wychowawcze.Myślę, że jednak serial też obnaża te rzeczy w pewien sposób, chociaż nie bezpośrednio. Możemy zobaczyć, że te matody, które pochwala Martin, jednak mocno wpłynęły na to, jaki jest. A to, że ma problemy z ludźmi i empatią każdy widzi. Wiadomo też, że większość chirurgów to psychopaci(były na ten temat badania).

ocenił(a) serial na 10
sosen88

nie ma morału bo życie to nie bajka, a serial jest do szpiku kości naturalistyczny. pokazuje plugastwo ludzkiej natury na każdym kroku i brak jakiejkolwiek sprawiedliwości w życiu społecznym czy cywilnym. nauczkę możesz mieć za przestępstwo, a nie za bycie dupkiem. tak działa ten świat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones