PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 347
ocen
6,6 10 1 21347
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

Klasyka

ocenił(a) serial na 10

Zaledwie 20 000 głosów i niska średnia serialu dużo mowi o użytkownikach Filmweebu, same szczyle. Ten serial to klasyka lat 90. Każdy go oglądal, bo w tamtych czasach większość ludzi miała tylko kilka programów i niewielki wybór. Niemniej jednak serial mocno wciągał, mega rodzinny, wyciszający i odprężający. Szkoda, że teraz tak mało dobrych seriali, jak ten... Wstyd za taką ocenę, no ale co zrobić... Pozdrawiam wszystkich dorastających w najlepszych latach 90. ;]

neon77

Przypomina mi moje dzieciństwo. Wyciska łzy masakra jak oglądam ten serial to w cholerne brakuje mi tamtych lat. I ta muzyka. Oddałbym wszystko za jeden dzień tamtych lat i wieczór jak zasiadałem z rodzicami i siostra aby obejrzeć Doktor Quinn. Teraz leci na kanale TNT HD

ocenił(a) serial na 10
neon77

Dokładnie, wstyd za taką ocenę, serial do dziś wywołuje u mnie bardzo pozytywne emocje

ocenił(a) serial na 9
neon77

Racja kolego.

ocenił(a) serial na 8
neon77

Gdzie go można obejrzeć? Wszystkie sezony po polsku?

ocenił(a) serial na 8
tuuupac

Leci na TNT całość jeśli masz ten program.

tuuupac

Zoom tv, Warner tv, ewentualnie interent

ocenił(a) serial na 10
neon77

Dokladnie wszyscy ogladali ...klasyk

ocenił(a) serial na 10
neon77

Oczywiście, że klasyka.. Znalazłam odc po polsku z lektorem, ale oprócz 1 sezonu :(

ocenił(a) serial na 8
ElenaSvarowska

Ja znalazłem na freedisc.pl

ocenił(a) serial na 7
tuuupac

Teraz serial leci na Zoom TV. Dziś były odcinki 3 i 4 pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 7
neon77

Sympatyczny serial, który po latach nadal się broni i ogląda z wielką przyjemnością.

Powiem więcej- trzydzieści lat
temu już poruszano w nim tematy rasizmu, ksenofobii, emancypacji, czy też imigracji (zarobkowej)- czyli tematy mocno aktualne i dziś.

Dobrze, że w latach 90-tych można było sobie po prostu obejrzeć w niedzielę w spokoju miły, familijny serial. Współczesne "szczyle" pewno odsądzałyby bohaterkę od czci i wiary nazywając "lewaczką" i "feminazistką". Ehhh...

ocenił(a) serial na 10
Naethalee

"Powiem więcej- trzydzieści lat
temu już poruszano w nim tematy rasizmu, ksenofobii, emancypacji, czy też imigracji (zarobkowej)- czyli tematy mocno aktualne i dziś"... polecam Ci zapoznać się z innym wspaniałym serialem, którego akcja też rozgrywa się na dzikim zachodzie pt: "Domek na prerii". Starszy od "Doktor Quinn" o prawie dwadzieścia lat, ale tam również poruszano takie problemy jak ksenofobia, przemoc, alkoholizm, narkomania i wiele innych...

ocenił(a) serial na 7
Skandal

Dzięki za rekomendację. Znam "Domek na prerii"- oglądałam to jako dziecko. Według mnie serial ten był bardziej skierowany do dzieci właśnie- teraz już się tak nie podoba jak wspomniane Dr. Quinn.

neon77

Dokładnie, właśnie leci na Zoom tv i myślę, wejdę zerknąć na ocenę a tu szok że tak niska ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones