PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 528
ocen
8,1 10 1 32528
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

(tak, wiem, że 12 dopiero zaczął swoją kadencję, ale pytam z ciekawości ;) ).

Ja osobiście od bardzo dawna chciałabym w tej roli zobaczyć Bena Whishawa.

ocenił(a) serial na 10
Anabelle09

Żadnego Whishawa, Cumberbatcha(zwłaszcza) czy innego Hiddlestona, czyli jednym słowem - nikogo szerzej znanego.

nikike

Osobiście też nie chciałabym, by Hiddleston czy Cumberbatch go zagrali. Kiedyś była plotka, że Benedict ma zagrać Mastera, i bardzo się cieszę, że to była tylko plotka.

ocenił(a) serial na 9
Anabelle09

Andrew Lee Potts czyli niezapomniany Connor z Primevala. A najbardziej to bym chciał zobaczyć kobiecą reinkarnację Doctor(a), albo żeby Tennant powrócił

dezertx

Wow, któryś ze scenarzystów musiałby być naprawdę odważny, aby wprowadzić kobiecą inkarnację Doctora o.O To musiałoby być ryzyko spadku oglądalności, bo przecież praktycznie dla każdego fana Doctor zawsze będzie mężczyzną. Wiem za to, że w roli żeńskiego Mastera chciałabym widzieć Helen Mirren :D (tak tak, to nierealne, ale co tam :) ).

A Tennant nie wróci. Zawsze musi być kiedyś ten koniec.

Anabelle09

Ewentualnie widziałabym jeszcze w tej roli Edwarda Hogga. Tak jakoś pasowałby mi. :)

ocenił(a) serial na 10
Anabelle09

Wiem kogo nie chcę :) A mianowicie gładkolicego pięknisia, niechby nawet najlepszego aktorsko. Jak widzę takie "panienki" jak choćby wspomniani Wishaw czy Potts mam odruch wymiotny. Tak jak nikike chciałabym, żeby nie był to ktoś znany, bo choć jest wielu aktorów których lubię i podziwiam za kunszt aktorski, tak czasem naprawdę miewa się dość tych samych twarzy w każdej lepszej roli i pragnie się widzieć kogoś nowego. Jakiś charyzmatyczny brzydal, szerzej nieznany, oto mój upragniony typ na Trzynastego :)

Greina

W sumie nawet się z tobą zgodzę, jeśli chodzi o te nowe twarze. Bo jeśli chodzi np. o wymienionego wyżej Cumberbatcha to ja już naprawdę dużo widziałam produkcji z tym panem (w dodatku jest Sherlockiem Holmesem).

Bo np. taki mało znany Matt Smith pokazał się po Tennancie i miał bardzo wysoko uniesioną poprzeczkę, a wypadł naprawdę znakomicie (nawet jeśli nie lepiej, ale nawet nie zaczynam, bo fani 10. zaraz mnie zjedzą ;D).

ocenił(a) serial na 10
Anabelle09

ja tam w roli mistrza wyobrazalam sobie hansa mathesona

badwolf

Pasowałby nawet. Dodać tylko duży zarost i Master malowany :D

ocenił(a) serial na 10
Greina

Popieram żadnych męskich panienek. I żadnych "dzieci". Już jednego mieliśmy, wystarczy. Najlepiej ktoś straszy, niezaurodziwy, charyzmatyczny. Aktor powinien też umieć grać i mieć jakieś doświadczenie w tym. W sumie to Capaldi pod tym względem bardzo mi pasuje.

ocenił(a) serial na 9
Anabelle09

Capaldi jest cudowny, mój ulubiony Doktor obok 10-tego :)

Ale wiem, kogo chciałbym zobaczyć jak Mastera... Charles Dance :D

aleq1138

Tywin Lannister jako Master? o.O Agree :D

ocenił(a) serial na 10
aleq1138

też jestem fanem 10. i powoli 12., choć moim zdaniem Capaldi jeszcze się n ie wykazał

co do Tywina Lannistera były takie plotki i mam nadzieję, że kiedyś się to spełni. Może miałby nową zdolność - srania złotem :D

ocenił(a) serial na 9
Anabelle09

Kiedyś przecież Liam Cunningham, Cebulowy Rycerz brał udział w castingu do roli Doctora ;) Ale zostawmy Grę o Tron.

Hmm ciężki wybór, ale chciałabym w roli Doctora zobaczyć Colina Morgana. Piękniś to nie jest, ale aktorsko daje sobie radę. Irlandczyk o ile dobrze pamiętam, ale grywa w brytyjskich produkcjach, więc mógłby się kiedyś tam zakręcić :D

ocenił(a) serial na 10
Anabelle09

Bill Nighy! stary trochę, wiem, i pojawił się już w odcinku z Vincentem, no ale jak Capaldi mógł powrócić to czemu i nie tym razem? ;) byłby cudowny moim zdaniem!

ocenił(a) serial na 8
Anabelle09

Ja myślałem o Billa Nighy ?
Ale po zobaczeniu go w serialu , pomyślałem ,,bezsensu'' . :/

ocenił(a) serial na 1
Anabelle09

Martin Freeman :D Za każdym razem kiedy mówi "fantastic" widzę jakim byłby świetnym Doctorem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones