PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621276}

Dolina nieumarłych

Death Valley
6,8 1 087
ocen
6,8 10 1 1087
Dolina nieumarłych
powrót do forum serialu Dolina nieumarłych

Dno!

ocenił(a) serial na 1

Wyłączyłem po 10 minutach. Straszna chała. Jakaś straszna lebiega musiała wymyślić taki shit.

ocenił(a) serial na 7
minowy

Może powinieneś był zobaczyć więcej niż 10 minut, żeby móc się wypowiadać o całym serialu. Mnie się podoba - nie jest to mistrzostwo świata ani dzieło, ale mnie bawi - lekka rozrywka.

dwa_warkocze

Dokładnie, serial jest utrzymany w pewnej konwencji i w ramach niej trzeba go oceniać. Jest inspirowany filmami gore, które lata temu propagowała przede wszystkim Troma (wytwórnia filmowa) i którymi to zachwycał się Quentin Tarantino (dlatego właśnie powstały dwie części filmu Grindhouse) i wielu innych znanych reżyserów - jak chociażby jeszcze Peter Jackson (LOTR), którego pierwszym filmem była "Martwica Mózgu" (klasyk Gore). Zasadniczo tematyka serialu ma być aburdalna, dialogi kąśliwe i śmieszne + duża dawka tanizny i czarnego humoru. Jak dla mnie w tej kategorii serial rządzi. Pzdr.

ocenił(a) serial na 9
minowy

a mnie sie bardzo podoba bo uwielbiam klimat tzw, czarnych komedii, ale to kino dla wybranych ludzi
sami bohaterowie sa swietnie napisani, seria raczej dla ludzie lubiacych zombie jokes lol

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones