PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621276}

Dolina nieumarłych

Death Valley
6,8 1 087
ocen
6,8 10 1 1087
Dolina nieumarłych
powrót do forum serialu Dolina nieumarłych

Moja ocena i opinia

ocenił(a) serial na 6

Kilka zdań o tym serialu. Jest to serial komediowo-sensacyjno-horrorowy. Grupka policjantów, nieco zabawnych, walczy z potworami. Towaszyszy im ekipa telewizyjna, która często wpada w kłopoty lub robi coś głupiego. W serialu są dwa rodzaje zombie: szybkie i wolne. Szybkie - to te świeże, a wolne - to te przegnite. Oprócz zombie w serialu są też wilkołaki i wampiry - te wyglądają jak skrzyżowanie wampirów z serialu "Buffy postrach wampirów" i trancersów z filmów z serii "Trancers". Ogólnie niektóre odcinki są dobre, inne gorsze. Cały serial jest nawet fajny i jestem w stanie powiedzieć nawet, że to jeden z lepszych serialu ostatnich lat - zwłaszcza, że od 2000 roku Amerykanie produkują same gówniane filmy i seriale, więc "Dolna nieumarłych" jako tako jest nawet niezła. Oczywiście nie jest to ideał, ale naprawdę - pośród kupy gówna jakie nagrali w ciągu ostatnich 13 lat, ten serial jest OK. Trochę komedii, trochę akcji, trochę horroru - w tym dużo tryskającej krwi i brutalnych momentów. O ile MTV już od dawna stoczyło się na dno emitując same reality show i seriale na swojej antenie zamiast teledysków muzycznych, to ten serial im się udał. Szkoda tylko, że jest jeden sezon. Ogólnie polecam go fanom zombie-movies, jak i ogólnie tym co lubią tego typu seriale komediowe. Serial był emitowany u nas na antenie MTV Polska, więc w necie są wszystkie odcinki z lektorem (czyta Piotr Borowiec). Szkoda, że nagrano tylko 1 sezon, no ale cóż - tak jak mówiłem - dzisiaj filmy i seriale to gówno - i jak jeden serial okazuje się lepszy, to od razu go zaprzestają nagrywać, bo jest zbyt dobry dla ogłupionej widowni... Cały serial liczy 12 odcinków, każdy trwa po 21 minut. Ogólnie humor w tym serialu raczej jest taki w stylu lat 90. Sprośnych żartów dużo nie ma, lub nie są aż tak sprośne. Ogólnie podobało mi się. I źle , że serial urywa się w kulminacyjnym momencie, kiedy zaczyna się ciekawie. Szkoda, że nie powstał i nigdy już nie powstanie sezon 2....

ocenił(a) serial na 6
Axel

Polecam moją listę filmów o zombie:
http://www.filmweb.pl/user/Axel/blog/546118

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones