PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621276}

Dolina nieumarłych

Death Valley
6,8 1 087
ocen
6,8 10 1 1087
Dolina nieumarłych
powrót do forum serialu Dolina nieumarłych

Widziałam

ocenił(a) serial na 8

Nawet spoko, śmieszny serialik:)

aria

o czym??????, jeśli można spytać to może zaglądne i oglądnę

ocenił(a) serial na 5
Hadrian

Opis:
Death Valley to horror komediowy opowiadający o członkach specjalnego oddziału policji z Los Angeles - "Undead Task Force", który został powołany do życia w 2009 roku, po nagłym pojawieniu się zombi, wampirów i wilkołaków.
Ogólnie serial przeznaczony na leniwe, deszczowe weekendy :D Po obejrzeniu 1 odcinka mieszane odczucia zobaczymy co będzie w kolejnym, który powinien ukazać się 5 września.
Link:
http://www.mtv.com/shows/death_valley/series.jhtml
Premiera była 29 sierpnia ;) Redaktorzy śpią czy jak ?

motokopl

pozytywny ;D myślalem że mi nie podejdzie ale jest ok:) napewno lepszy od Wilfreda który mi totalnie się nie podoba;/

ocenił(a) serial na 7
MastaBlasta

też jestem pozytywnie zaskoczony po pilocie;)Logo MTV w zapowiedziach odrazu mnie odrzuciło od tego serialu ale napawdę jest dobrze. Fajna konwencja i po wysypie "poważnych" serialowych produkcjii o potworach przeszedł czas na coś z przymrużeniem oka;) Coś dla fanów Zombieland;)

ocenił(a) serial na 7
ThedarkDefender_1991

zaglądajcie na chomika FreedomForever 2 odc jak na razie

ThedarkDefender_1991

ostatnim porównaniem jakim bym rzucił byłby zombieland .... ZERO uznania dla komedii . Parodia a komedia to dwie różne sprawy . Jak ktoś z was cieszył się chociaż co 5 minut podczas któregoś z dwóch pierwszych odcinków to faktycznie wiele mu nie trzeba .

ocenił(a) serial na 7
wronakosz1

Powiem tyle, serial nie jest dla mnie czymś rewelacyjnym a przyjemnym, więc może masz rację nie wiele mi trzeba ale nie czuję się z tego powodu jakimś mniej szczęsliwym czlowiekiem;)

użytkownik usunięty
ThedarkDefender_1991

fajny :) nie ambitny, ale fajny, śmieszny, ja już załapałam klimat i leję na całym odcinku ^^

Dokładnie tak. Po pilocie myślałem, że więcej do tego nie wrócę, ale coś mnie podkusiło do obejrzenia kolejnych odcinków i niektóre sytuacje są naprawdę świetne. Oczywiście, trzeba do tego serialu OGROMNEGO dystansu, no i lubić mocno absurdalny humor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones