Dom z papieru (2017-2021)
Dom z papieru: Sezon 4 Dom z papieru Sezon 4, Odcinek 1
Odcinek Dom z papieru (2017-2021)

Game over

Game Over 53m
7,5 1 716
ocen
7,5 10 1 1716
Dom z papieru
powrót do forum s4e1

Sezon 4

ocenił(a) serial na 10

Czy Netflix pokaże cały sezon, czy tylko 1 odcinek?

misia_29

zalezy od corony

ocenił(a) serial na 9
Darcon2009

To ten 4 sezon nie został jeszcze przed koroną nakręcony w całości ?

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

Z tego co mi wiadomo zostanie pokazany cały sezon nie tylko 1 odcinek

ocenił(a) serial na 9
busur

Mam nadzieje że będzie tak jak piszesz.Zrypaliby gdyby puścili tylko 1 odc.,a na resztę trzeba byłoby czekać.

jazdowicz2666

tutaj można już na legalu zobaczyć wszystkie odcinki->> filmowyhit. pl

jazdowicz2666

corona dorwala Tokyo niestety... :(

Darcon2009

Nie Tokyo tylko Lizbonę. Poza tym puszczą cały sezon od razu, bo już dawno go nagrali.

ocenił(a) serial na 9
Darcon2009

I po cholerę robisz człowieku Spoilery.Nie każdy jeszcze widział,więc też nie chce znać zakończenia poszczególnych osób !

ocenił(a) serial na 10
misia_29

Jeśli pokażą tylko pierwszy odcinek i będą co tydzień po jednym udostępniać to osobiście zacznę oglądać ten sezon dopiero przy emisji ostatniego odcinka. Nie wyobrażam sobie czekać tydzień w niepewności co dalej... Pierwsze 17 odcinków obejrzałem w dobę! Następnego dnia już miałem za sobą 3 sezon. To było jak odstawienie narkotyków (chyba).

ocenił(a) serial na 7
askabius

O zesz kurła,podziwiam, czy wy nie macie NIC na glowie??

ocenił(a) serial na 10
Danio31b

Zależy co masz na myśli mówiąc "macie". To akurat były ferie i mogłem sobie pozwolić na chwilę relaksu. Aczkolwiek nie sądziłem że jakiś serial jest w stanie mnie aż tak wciągnąć.

ocenił(a) serial na 7
askabius

Ja po 3 odcinkach wymiękam,choćby nie wiem jak serial był wciągający .A tak poza tym to obejrzeć 3 sezony dzień??, to nie wiem ile trzeba oglądać .30 godzin??potem jeszcze trzeba to odespać,masakra ,zazdroszczę wolnego czasu

ocenił(a) serial na 8
Danio31b

Ja mam wtyczke do przegladarki "video speed controller" i ogladam dom z papieru na predkosci 2.2x

ocenił(a) serial na 7
celebes

Wow

ocenił(a) serial na 9
misia_29

Netflix zawsze daje cały sezon od razu

szqdlarr0308_filmweb

nie od dawna co tydzien daja aby rozlozyc zazwyczaj w czasie = wieksza ogladalnosc i ogladasz inne rzeczy w miedzyczasie a netflix zarabia na kazdej odslonie swoich materialow nie na wykupieniu dostepu jak wszyscy mysla.

ocenił(a) serial na 7
szqdlarr0308_filmweb

Niestety nie, czego przykładem jest np. "Better call Saul", którego odcinki wrzucane są co tydzień.

ocenił(a) serial na 8
oppserwatorr

"Better call Saul" jest serialem telewizyjnym, a Netfilx zajmuję się jego dystrybucją w Polsce. Premiery tego serialu są zależne od premier w amerykańskiej telewizji, dlatego na Netflixie są co tydzień. "Dom z papieru" jest oryginalną produkcją Netflixa a te zawsze wychodzą całymi sezonami (nie kojarzę serialu oryginalnego Netflixa który by miał premiery inaczej).

ocenił(a) serial na 8
misia_29

Na Netflix jest dzisiaj 8 odcinków.

ocenił(a) serial na 10
misia_29

Właśnie skończyłam oglądać sezon 4 odcinek 8 . No i niestety trzeba będzie poczekać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones