Dom z papieru (2017-2021)
Dom z papieru: Sezon 5 Dom z papieru sezon 5, odcinek 10
odcinek Dom z papieru (2017-2021)

Rodzinna tradycja

A Family Tradition 1h 16m
8,2 1 164
oceny
8,2 10 1 1164
Dom z papieru
powrót do forum s5e10

Okej, wbiło w fotel grubo. Dobrze to zakończyli, że aż byłem pod wrażeniem. Tak jak poprzednie części i ogółem sezony bywały średniawe jako próba przedłużenia tego to finałowy sezon (druga część, od 5 do 10 odcinka) zakończyła to w odpowiedni sposób.
9/10! (nie daje 10 za całokształt, powinienem dać 8 ale końcówka zrobiła robotę więc 9)

PS. Tylko ja jestem ciekaw co konkretnie dostał napisane na kartce Rafael? (syn Berlina)

ocenił(a) serial na 9
CiasteczkOo

Nie ma to jak darować życie najgorszym złodziejom i jeszcze im pomóc na koniec XD

CiasteczkOo

Tamayo za to aniołek ;) czylico, Tamayo zabija wszystkich, na jaw wychodzi ze złoto to fałszywka, Hiszpania upada ale do tam, najważniejsze że złodzieje są martwi :D super zakończenie ;)

ocenił(a) serial na 9
gnomon1985

Dlaczego ma wyjść na jaw że złoto to fałszywka po zabiciu ich? Przecież on ogłosił, ze oni są martwi, ze zginęli w napadzie i tylko Denver przeżył i jest chronionym świadkiem. Wiec w opinii publicznej oni są martwi, wiec tym bardziej powinno tak być, a jak będą sobie żyć na wolności wśród ludzi to dopiero jeden wielki przekręt i największy oczywisty błąd logiczny tego serialu. Dlatego tak ważne jest, żeby oni serio byli martwi, bo przecież w dziurze w ziemi czy na księżycu żyć nie będą zwłaszcza mając kasy jak lodu

CiasteczkOo

Shakir by udostępnił film że złoto jest fałszywe bo oni wszystko nagrywali

ocenił(a) serial na 10
CiasteczkOo

Pewnie dlatego że poza bankiem była masa ludzi pracujących z profesorem i w razie ich śmierci wszystko by udowodnili. Że w banku nie ma złota tylko mosiądz

sebash6

Jak dla mnie teoria jest jedna na karteczce był napis „ ku pamięci „ . Wszyscy wiedzieli ze to był plan Berlina , jego syn dobrze wiedział ze ojciec nie żyje a był to jego plan . Profesor nie raz powtarzał ze to napad ku czci Berlina i ze poprzez napady rozmawia ze zmarłymi . Dlatego syn Berlina zrozumiał ze to napad ku czci jego ojca a on otrzyma swoją cześć

Anna_2327

To nie był plan Berlina tylko Palermo

Myxoske

To był plan Berlina i Palermo polecam obejrzeć jeszcze raz gdyż jak byk było pokazane ze planowali to razem i przygotowywali wszystko razem

Anna_2327

To, że pracowali nad planem razem nie znaczy, że pomysł był wspólny ;) Również polecam obejrzeć jeszcze raz

Myxoske

_Pomysł był Palermo ale cały plan był już wspólny Palermo i Berlina.

ocenił(a) serial na 10
Anna_2327

Twórcy powiedzieli że napad na bank to plan stworzony głównie przez Palermo z miłości do Berlina

ocenił(a) serial na 8
Anna_2327

Coś w tym stylu. Ten serial to telenowela akcji. Więc było napisane jakieś ckliwe gówno typu: Tatuś by tak chciał, robimy to jak w Danii, albo właśnie po prostu ku pamięci Andresa. Nie doszukujmy się głębii w akcyjniaku, który wszystko wykłada na tacy.

ocenił(a) serial na 8
sebash6

Wydaje mi się, że było napisane, że nie ma zamiaru oddać złota i tyle.

ocenił(a) serial na 10
jedrzejzgierz

Myślę, że teoria z tym, że ukradł fałszywe złoto jest najlepsza. Moim zdaniem na karteczce było coś w stylu "złoto wikingów". Gdyby mieli fałszywe złoto to byli by w stanie wyjść z banku, ale bez łupu a to fałszywe złoto było jeszcze cenniejsze pod względem planu.

marimosa

Tamayo się skapował ze to fałszywe złoto a Rafael by się nie zorientował?

Tomasz_Wakula

Do tego widzieliście dobrze ze na fałszywym zlocie była podobizną Salvadora :)

ocenił(a) serial na 10
marimosa

Ty już lepiej więcej nie myśl...

sebash6

A ja strzelam całkowicie w ciemno, że odpowiedz na to pytanie dostaniemy! W 2023 roku w serialu „Berlin”
Moim zdaniem celowo to zaplanowano, ze będziemy się zastanawiać co mogło tam być. Twórcy już widzieli, ze dostaniemy serial o Berlinie i uważam, ze właśnie tam wyjaśnia o co chodziło.

ocenił(a) serial na 10
Edyta28941

Tak generalnie to o spin offie o Berlinie mówiło się już od dawna, zanim zaczęli tworzyć 5 sezon. Ale owszem mogą poruszyć ten temat, ale pewnie tylko wtedy gdy w spin offie pojawi się Rafael i Sergio

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones