Dom z papieru (2017-2021)
Dom z papieru: Sezon 5 Dom z papieru Sezon 5, Odcinek 3
Odcinek Dom z papieru (2017-2021)

Witajcie w teatrze życia

Welcome to the Spectacle of Life 49m
6,8 1 163
oceny
6,8 10 1 1163
Dom z papieru
powrót do forum s5e3

Skończę oglądać ten sezon tylko ze względu na swoje OCD związane z niedokończonymi serialami. Absurd goni tu groteskę. Bardziej do pośmiania niż do oglądania. Hitem dla mnie jest wojskowa jednostka specjalna, taka w połowie drużyna A a w połowie oddział Komanczów z Rictusem z Mad Max-a.

Tomek_Rumanek

Rzeczywiście było tu parę absurdów ale i włąśnie parę hitów, dlatego ten serial dobrze się oglądało. :)

Tomek_Rumanek

Ta jednostka specjalna, jest doprawdy "specjalna".

Pierwsze WTF, było kiedy ta blondyna władowała całą serię w drzwi! Po co się narażać, mając granaty!? Drzwi były z drewna.

Drugie - bardzo podobało mi się to hasło, gdzie nie używają granatów - bo tamci położyli żeliwną płytę w drzwiach i (tu uwaga!) "...na pewno ją wzmocnili."
Faktycznie, żeliwna płyta wzmocniona aluminiową czy stalową rurką - to jest to!
Wytrzyma detonację granatu.
Te granaty z kolei wybuchają w tym serialu z siłą ładunku C4...

Kolejny absurd, to dyskutowanie o planie obejścia przez spiżarnię. Naprawdę musieli to gadać tak aby tamci słyszeli? Z początku pomyślałem, że celowo to robią. Nie... jednak nie... po prostu idioci.

Ano i jeszcze jest pytanie, co oni chcieli osiągnąć tymi odwiertami?
Mając ładunki wybuchowe to ściana o grubości 15 cm nie jest jakimś wyzwaniem (pogromcy mitów).
Ale dobra - niech będzie, że obawiali się fali uderzeniowej. To wystarczyło zrobić odwiert na 10 cm a nie przewiercać się do środka...



ocenił(a) serial na 7
Tomek_Rumanek

No i jeszcze niezniszalny Gandía który prawie umarł ale idzie na akcje z "Drużyną A" XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones