Dom z papieru
powrót do forum 2 sezonu

Ona caly czas zawala akcje... Nie ma tez zadnych umiejetnosci ktore przyczynilyby sie do sukcesu napadu.
Zaczne dazyc wieksza sympatia Niemcy, odkad Berlin jest w serialu :D

ocenił(a) serial na 8
azlotko

Ja też jej nie lubię i to właśnie mnie najbardziej wkurza, niedobrze ogląda się film, w którym nie lubi się narratora.

ocenił(a) serial na 8
mariola3108

Też mnie wkurza, najbardziej to jak usilnie chce być sexy w tym wszystkim i że w tych jej napadach wściekłości zachowuje się jak zepsuty jedynak

ocenił(a) serial na 4
WiedzmaBlair

cała jej otoczka jest irytująca, buntowniczka, która musi postawić na swoim. Typowa feministyczna narracja, która idealnie pasuje do lewicowego rządu Hiszpanii. Zabawna sprawa, że Berlin ma być ukazany tutaj jako "zły mężczyzna", a okazuje się, że zdobywa największą sympatie publiczności

ocenił(a) serial na 8
ugabugatabaluga1

To prawda :D

ocenił(a) serial na 6
ugabugatabaluga1

Ja nie wyczułam w niej nic z feministki. Już bardziej Nairobi, która potrafi sobie radzić bez faceta i jej scena z wprowadzeniem matriarchatu pasuje, jeśli chcesz szukać feministycznych wątków. A co do Tokio, tez mnie irytuje i byłam na nią strasznie wkurzona, kiedy Moskwa został postrzelony.

azlotko

Na szczęście jest Berlin.

azlotko

Ale fajne ma dupsko i tak ma być .:)

ocenił(a) serial na 8
bourbonKid

...mezczyzni ;) Tylko d..y wam w glowach :D

azlotko

Okkkk myślałem że odp kolesiowi .

ocenił(a) serial na 8
bourbonKid

spoko ;)

ocenił(a) serial na 10
azlotko

ja jej bardzo nie lubię, Tokyo to najbardziej irytująca i nierozgarnięta osoba w serialu

ocenił(a) serial na 8
ziuta052

strasznie irytujaca !

ocenił(a) serial na 10
azlotko

Tokio jest zbyt impulsywna, narwana, mająca się za lepszą od innych. Do tego totalna hipokryzja, na samym początku nawalała we wszystkim, psuła plany,ale przecież nic się nie stało Ale jak Berlin złamał zasadę to zachowywala się identycznie jak on.

azlotko

Też mnie denerwuje ta postać

azlotko

Z sezonu na sezon wkurza mnie coraz bardziej. Ale wydaje mi się, że to bardziej kwestia braku umiejętności aktorskich, niż kiepsko napisanej postaci. Chociaż to w sumie jedno i drugie. ;)

ocenił(a) serial na 8
azlotko

A myślałam że tylko mnie irytuje i psuje jakąkolwiek frajde z oglądania.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
azlotko

A ja najbardziej lubię Tokio. Jest mega walnięta i zdolna do wszystkiego. W kolejnych seriach jeszcze mega sexyowna

azlotko

Tokyo to odpowiednik Waldka Kiepskiego, jeśli chodzi o partaczenie ambitnych planów.

ocenił(a) serial na 9
azlotko

Mnie też wkurza. Berlin może jest dyskiem, ale przynajmniej zgodnie z planem. A Tokyo wszystko partaczy i jest irytująca.

SebaD1986

Tępa morda do odstrzału i tyle

ocenił(a) serial na 8
rav109

bez przesday

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones