Dom z papieru
powrót do forum 3 sezonu

Podsumowanie sezonu 3

ocenił(a) serial na 4

Cóż, sezon udany, aczkolwiek są momenty, które doprowadziły mnie do irytacji.

1) Tokio. Bardzo nie trawię tej bohaterki. Po raz kolejny zachowuje się jak rozwydrzona nastolatka, a nie "profesjonalny" złodziej.
2) Nowa dowodząca akcją policji i służb. Czuć, że wprowadzona została tylko dla idiotycznej poprawności politycznej.
3) Mniej zbędnej nagości niż w poprzednich sezonach, jednak dużo więcej wątków homoseksualnych. Netflix nie mógł się powstrzymać, a szkoda, bo uważam, że jest to zbędne w przypadku tego serialu.
4) Akcja z miśkiem. Policjantka ot tak przynosi go pod drzwi, a bohaterowie bez jakiejkolwiek refleksji lecą po niego. Przecież to wieje na kilometr podstępem.
5) Genialny haker, od 5 roku życia zajmuje się włamywaniem, a nabrał się na rejestrowane telefony. Dramat.
6) Najważniejsze. Berlin tylko jako bohater retrospekcji. To znacznie za mało.

Gdyby nie finał to oceniłbym sezon na 7+/8. Jednak rozegranie Profesora jego własną bronią zupełnie mnie zaskoczyło i ten zabieg ostatecznie podwyższył ocenę na 9. Serial nadal zapewnia kawał dobrej, wciągającej zabawy.

Erko_TM

Pozwolę sobie skomentować to po czasie:)
z tym że Tokio się tak zachowywała to to było od zawsze więc bez sensu to wspominać. Taki charakter. Każdy z tych złodziei ma inny charakter. Jakby zrobili armię 8 zabijaków jak DECKARD SHAW to było by nudno. Pomimo tego że ulwielbiam Jasona oglądać.
co do twojego punktu 2 to wybacz ale nie rozumiem o jaką poprawność chodzi? Że była w ciąży? Moja żona pracowała prawie że do ostatniej chwili przed porodem. Ok praca biurowa to nie praca w ewentualnej policji.
3- ok nie lubię homoseksualistów ale nie było tu tego aż tyle żeby mogło być rażące, mało tego uważam że to co pokazali dało też pogląd na sytuację jaki żal czuł w sobie Palermo przy tej patowej sytuacji. Uważam że fajnie to rozegrali z tymi wstawkami z przeszłości choć szkoda że to dotyczyło tylko wybranych bochaterów a nie wszystkich. Ja rozumiem że czas to pieniądz ale jakby się ta serie razem wydłużyły o powiedzmy te 5 godzin to by to nadało głębszego smaku a tak to nie wiadomo tak na prawdę nic o Helsinki, Oslo, Nairobi, Rio, Denverze i Moskwie. I takim oto sposobem wyszło tak że postać poboczna taka jak Manila miała swoje krótkie bo krótkie 5 minut na co pozostali z tych których wymieniłem niestety nie mieli szansy.
4- ja wiem że my wszyscy jesteśmy różni ale pragnę przypomnieć Ci jako kibieciarz i facet który był w 3 małżeństwach że kobiety kierują się emocjami i dokładnie tu to zostało pokazane.
5- tutaj też się nie zgodzę , to tylko pokazuje tyle że nie można nikomu ufać i będąc przestępcom kiedyś można popełnić jakiś drobny błąd przez co możesz wpaść i że często można się zapomnieć
6- przecież berlina nie ożywią. I chwała im za to bo to nie jest fast and furious . Zrobił kawał świetniej roboty. Jestem właśnie po serialu Berlin i jest dobrze, choć za dużo prowizorki w nim jest no ale tak to wygląda jak się planuje skok z osobami bez doświadczenia lub z małym doświadczeniem :D Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones