Dom z papieru
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3 na ++

ocenił(a) serial na 9

Oglądnąłem cały sezon 3 pod rząd, i wg mnie cały czas trzyma ten klimacik, jestem pewny że ludziom którym podoba się akcja, wybuchy i mały stresik podczas oglądania spodoba się i od razu będą chcieli oglądanąć sezon 4 który pewnie w następnym roku + trochę nawiązań i powracające postacie chociażby Arturito

ocenił(a) serial na 10
RadiatedCoala50

Zgadzam się, mi tez się podoba nowy sezon. Czekam z niecierpliwością na kolejny :D

ocenił(a) serial na 10
RadiatedCoala50

Również uważam, że trzeci sezon odrobinę różni się od dwóch poprzednich. Sporo jest momentów nostalgicznych, ale nie brakuje akcji. Niektóre momenty naprawdę trzymają w napięciu. Bardzo mi się podobało, że wykorzystali motywy z poprzednich sezonów (np. piosenka Ciao Bella). Nowe postacie też bardzo na plus. Wyczuwam duże podobieństwo między Berlinem a Palermo. Mam nadzieję, że 4 sezon też będzie na takim poziomie!

breakeven

Palermo nie ma za krzty taktu, elegancji i osobowości Berlina, który bez wątpienia był najbarwniejszą postacią z tej szajki.

ocenił(a) serial na 8
RadiatedCoala50

Dla mnie te 8 odcinków to nie koniec sezonu. Kończenie sezonu w takim momencie jest bez sensu. Zmuszanie do czekania kilka miesięcy na dokończenie jest lekką kpiną z widzów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones