PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108199}

Domek na prerii

Little House on the Prairie
7,2 4 527
ocen
7,2 10 1 4527
Domek na prerii
powrót do forum serialu Domek na prerii

4 sezon Domku na Prerii

ocenił(a) serial na 10

Czy ktoś wie, czy będzie nadawany 4 sezon? Skończył się 3 i znowu od nowa go puszczają.... Czy nie mogą tak normalnie po ludzku kupić wszystkich sezonów i puścic po kolei jak kiedyś na TV PULS? :/ Człowiek czeka na te nowe odcinki a tu znowu to samo.... Brak słów...

ocenił(a) serial na 10
viorica26

Odświeżam pytanie, bo też chciałbym dalszych sezonów.

ocenił(a) serial na 10
viorica26

Napisałam do telewizji TVS i otrzymałam taki e-mail: "Chciałabym poinformować, że kolejny, czwarty, sezon serialu „Domek na prerii” emitowany będzie od września 2015.



Z poważaniem



Marta Wawrzecka

Sekretarz Programowa "
Pozdrawiam:)

anialek36

poezja ;) dzięki za info. swoja drogą to bardziej powinni się chwalić, że we wrześniu zaczną emitować 4 sezon. na antenie, na fb, na stronie - gdzie tylko się da, a nie że trzeba ich ciągnąć za język...

ocenił(a) serial na 10
makintosz

To nie jest jakaś super stacja TV.

anialek36

wiadomo, ale jeśli się chce przyciągnąć widzów, trzeba reklamować. im widocznie aż tak nie zależy na oglądalności

anialek36

a ja otrzymałem od TVS taką wiadomość: "Niestety w ramówce wrześniowej nie ma planów emisyjnych serialu „Domek na prerii”. no to jak w końcu?

makintosz

Otrzymałem podobną wiadomość.
Zapytałem się, czy w ogóle są jakieś plany co do emisji i już mi nie odpowiedzieli.

rafalblasz

hmmm... czyżby anialek36 kłamała? a może wycofali się z emisji...

ocenił(a) serial na 10
makintosz

anialek36 nie kłamała, taki e-mail otrzymałam, ale ostatnio do nich pisałam i nic mi nie napisali:( Napiszę raz jeszcze i wkleję ich wiadomość, bo chyba okłamała mnie ta Marta Wawrzecka Sekretarz Programowa:( Nieładnie:( Swoją drogą telewizja TVS to dość marna stacja telewizyjna, ale mogli by się postarać... Albo puszczają wszystkie sezony, albo żadnego. Znowu natomiast leci "Bonanza"... Jak tak będą robili, to oglądalność raczej im nie wzrośnie... Pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 10
rafalblasz

Właśnie przed chwilą do nich napisałam e-maila i wkleiłam wiadomość, która od nich otrzymałam. Czekam, bo parę dni temu napisałam do TVS na Facebook i mi nie raczyli odpisać. Jak coś będę wiedzieć, dam znać. Pozdrawiam:) Ania

anialek36

nie no, oni są niepoważni, że najpierw piszą, że będą emitować, a później, że nie. masakra. strasznie się napaliłem, a tu nic. koniecznie daj znać, jakby co

ocenił(a) serial na 10
makintosz

Ponowiłam e-maila do TVS, jak na razie bez echa:( Cóż za badziewna stacja telewizyjna:( A może Ty tez do nich napisz, i, nas więcej, tym lepiej. Pozdrawiam:)

anialek36

właśnie napisałem i apeluję do innych, żeby też to zrobili. niewiele czasu to zajmuje, a może coś dać. TVS to faktycznie badziewny kanał. świetny serial, a tak się nim obchodzą, dla nich to tylko taki zapychacz ramówkowy. szkoda, że TVP nie weźmie się za emisję albo Puls. Autostradę do nieba TVP wyemitowała całą i bez żadnych przerw

ocenił(a) serial na 10
makintosz

Jak wszystko w tej stacji:( Gdyby nie "Domek na prerii" to myślała bym, że TVS to stacja nadająca dysko w polu. Tak do niedawna myślałam, bo tam puszczają jakieś śląskie dysko polo i tym podobną szmirę. Wrzucę apel gdzie się da, może coś wskóramy...

anialek36

To nie jest żadne śląskie disco polo, tylko śląskie szlagiery i nie jest to żadna szmira!

ocenił(a) serial na 10
rafalblasz

Śląskie szlagiery w klimacie disco polo moim zdaniem. Jak dla mnie nie jest to muzyka wysokich lotów, ale nie o to chodzi, mogę nie lubić nieprawdaż. Każdy ma wolność wyboru, jeśli komuś się taka muzyka podoba ok, mnie nie musi, a za szmirę przepraszam:) Pace:)

ocenił(a) serial na 10
makintosz

Witam,

Uprzejmie informuję, że decyzją Dyrekcji Programowej TVS we wrześniu i październiku nie będziemy emitować serialu „Domek na prerii”.



Pozdrawiam

Barbara Kukiełka

Z-ca Sekretarz Programowej

BEZ KOMENTARZA:(

anialek36

ręce opadają. najpierw piszą, że będa emitować od września, a teraz coś takiego ;/ mnie nawet nic nie odpisali. ciekawe, czy w ogóle mają zamiar wyemitować kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 10
makintosz

Zaczęli natomiast emitować "Stawkę większą niż życie", a ten serial poważają ciągle i to już na kilku kanałach. Nie żebym nie lubiła, choć by za świetne aktorstwo, no ale ile można:( No cóż... Szkoda gadać:( Pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 10
makintosz

Szkoda slow ile można się prosić.co za stacja tvs

ocenił(a) serial na 10
makintosz

Nie mają, a przynajmniej w najbliższych miesiącach:( Bez komentarza:( Pozdrawiam:) Ania

ocenił(a) serial na 10
viorica26

I co cisza w eterze, 4 sezonu szanowna TVS nadawać nie ma zamiaru, a przynajmniej ja nic nie wiem? Teraz nadają natomiast miedzy innymi słynną mydlaną operę "Dynastia". Nie żebym miała coś przeciwko temu serialowi, ale wolę "Domek na prerii". Co ja piszę, kocham "Domek na prerii"!!!!! Pozdrawiam:) A

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones