PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108199}

Domek na prerii

Little House on the Prairie
7,2 4 528
ocen
7,2 10 1 4528
Domek na prerii
powrót do forum serialu Domek na prerii

Oglądałem ten serial jako dziecko. Wtedy, patrząc dziecięcymi oczami, wydawało mi się, że to bardzo ciekawy serial. Postanowiłem go sobie odświeżyć.
Spotkało mnie straszne rozczarowanie. Chciałem obejrzeć kilkanaście odcinków o dałem rade tylko 5 pierwszych.
Może dla dziecka to jest dobry serial-jako dla dorosłego to dramat. Nie dzieje się w nim nic.
Jest tak nudny, że tylko siłą rozpędu i dzięki ogromnemu samozaparciu dałem rade obejrzeć te 5 odcinków.
1 odcinek jest tak nudny; tak bezbarwny i nic się w nim nie dziej, że 10 minut po jego obejrzenieu zastanawiałem się co w ogóle było w tych 40 minutach...Praktycznie nie.
Z tego serialu leje się taka nuda, jak piwo na święcie Chmielu w Krasnymstawie.

Żałuję, że odświeżyłem sobie te pare odcinków-przez 30 lat żyłem w przeświadczeniu, że to fajny serial. Teraz jako dorosły stwierdzam, że już Klan jest ciekawszy.

Bragiel

A ja mam wrażenie, że to dwudziestowieczni bohaterowie, z dwudziestowieczną mentalnością amerykańską z lat 70. uprani w XIX wieczne ciuszki. I twórcy nawet nie specjalnie starali się to ukryć.

Kandara

ubrani* (literówka)

Bragiel

Domek na prerii to bardzo ciekawy, wciągający serial, a oglądam go po raz pierwszy

ocenił(a) serial na 10
makintosz

Popieram

ocenił(a) serial na 10
Bragiel

To chyba stałeś się mało wrażliwym człowiekiem po latach i nie ma w Tobie już nic z dziecięcej wrażliwości. Ja oglądam serial po latach z tak ogromną przyjemością, że żaden obecny serialik nie może się równać z tymi wartościami, które są przekazywane w Domku na Prerii. Wszystkie nastolatki powinny mieć nakaz oglądania tego serialu, może by do nich dotarło trochę więcej wartości życiowych a nie tylko pieniądze i dobra materialne.

ocenił(a) serial na 10
viorica26

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) serial na 10
monika170580

Ja też się zgadzam: obejrzałam cały na youtubie po angielsku i na niektórych odcinkach po prostu się spłakałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones