PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703024}

Dominion

6,6 3 004
oceny
6,6 10 1 3004
Dominion
powrót do forum serialu Dominion

Jest drugi sezon.

ocenił(a) serial na 8

Są już dostępne odcinki drugiego sezonu. Jak na razie serial trzyma wysoki poziom.
Oby tak dalej.

ocenił(a) serial na 8
ryhu13

co dziwne do 4 odcinka już są, natomiast do 2 i 3 napi project mi nie znajduje...

ocenił(a) serial na 8
amandi89

do drugiego odcinka też są tylko że są do dwóch wersji odcinka więc trzeba dobrać odcinek do napisów a nie jak normalnie napisy do odcinka :P

ocenił(a) serial na 6
ryhu13

Zgadzam się, że trzyma dość wysoki poziom. Wydaje mi się, że drugi sezon będzie lepszy niż pierwszy, przynajmniej coś się zaczyna dziać. Temu serialowi zaszkodziło to, że początkowe odcinki były beznadziejne, teraz raczej nie odbije się od dna oglądalności, trzeciego sezonu raczej nie będzie. Choć i tak dziwi mnie, że w ogóle 2 dostał...

ryhu13

Podchodziłam do tego sceptycznie, ale jestem bardzo mile zaskoczona. Drugi sezon trzyma poziom, jest ciekawa fabuła i podoba mi się jak jest skonstruowana trudna choć braterska relacja między Gabrielem i Michałem. Podoba mi się też, że postać Aleksa nie jest nudna, że się rozwija. Wydaje mi się, że o kontynuacji serialu przeważyła akcja na tweeterze podczas finału pierwszego sezonu, fani dali czadu wtedy, nawet ja wstała o pierwszej w nocy żeby wysłać tweeta :P ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones