PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809870}

Doom Patrol

7,3 7 320
ocen
7,3 10 1 7320
Doom Patrol
powrót do forum serialu Doom Patrol

świetna czołówka , interesujące, popaprane postacie, znakomicie wprowadzone (fajny pomysł, że każda pochodzi z innego okresu). wizualnie miód malina, luks lokacje, design postaci, do tego efektowne przeskoki narracyjne i sporo humoru

bolszewik

potwierdzam mi sie nawet bardziej podobal od pilota Umbrella Company - moze UC wiekszy i budzet na efekty i ogolnie super nakrecone, ale jednak jezeli chodzi o akcje i bohaterow to DP fajniejszy ;)

ocenił(a) serial na 6
miko1980

Umbrella to się strasznie wolno rozkręca. Usnąć aż idzie.

czlowiekfrank

poddałem się na 3 odcinku, może wróce, ale mnie nie ciągnie. Do szału doprowadzaja mnie wsadzone co chwile przeboje muzyczne ilustrujące stany emocjonalne bohaterów, że o skrzypaczce , która za każdym , gdy usłyszy coś niemiłego, łyka leki nie wspomnę

ocenił(a) serial na 6
bolszewik

Dobra, od piątego odcinka się rozkręca na dobre. Jestem po 8 odcinku i szczęka opadła. Z przyjemnością teraz dokończę ;)
Ech, czemu większość seriali Netflixa się na początku wolno rozkręca? :/

bolszewik

czy 2 odcinek tez jest taki fajny? :)

Siwszu69

na pewno jest oryginalny, co na razie jest największą zaletą, dość powiedzieć że jego część dzieje się wewnątrz kozła, ale zaczynają być widoczne wady tego serialu: słabsze efekty, słabość postaci Jane, nietrafione dialogi. Istnieje obawa że będą tu mielić nonstop jakieś dramy między bohaterami. 6,5/10

bolszewik

po 3,4 odcinku zwracam honor : nić janis joplin służaca do zszywania stygmatów, które są wrotami do innego wymiaru. Poziom nonszalancji scenarzystów naprawde wybitny. Kolejny kompletnie nieprzewidywalny serial po pierwszym sezonie dirka gentlego i happy. Po zagładzie miasta, mamy teraz zagładę świata, trzeba przyznać, że scenarzyści nie pier@#$ą sie w tańcu. Fatalna zagrana postać jane- jak mnie to jej darcie ryja denerwuje. 8/10

bolszewik

Akurat ja bardzo lubię takie postacie jak Jane zupełnie nieprzewidywalne ;)

ocenił(a) serial na 8
bolszewik

Od jakiego wieku można to oglądać? 18+ czy mniej?

ocenił(a) serial na 8
Artur_Raven

To zależy. I będę tutaj rzucał spoilerami. Są odcinki gdzie wyskakuje ci głowa jednorożca która zaczyna śpiewać, ale np jest też odcinek gdzie jeden z członków patrolu zaczyna dosłownie rozrywać przeciwników na pół. I takich momentów jest trochę więcej.

ocenił(a) serial na 8
Artur_Raven

Ale z tego co się orientuję to Doom Patrol ma chyba PG-13. Nie jestem pewny w 100%.

ocenił(a) serial na 8
Artur_Raven

Skoro Deadpool był od 16 lat (wg IMDB), to DP raczej też.

IMDB też tak uważa (niepełna lista co można napotkać [po angielsku]): https://www.imdb.com/title/tt8416494/parentalguide

bolszewik

admiral whiskers i jego zemsta, nie moge przestać się śmiać, co jak na odcinek, gdzie wszyscy bohaterowie mielą swoje traumy jest sporym osiągnieciem. siódmy odcinek na dyche.

ocenił(a) serial na 10
bolszewik

Dziewiąty też był genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones