PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870025}

Dopasowani

The One
6,3 5 267
ocen
6,3 10 1 5267
Dopasowani
powrót do forum serialu Dopasowani

Serial porusza wiele ważnych aspektów życia każdego człowika. Ukazuje zderzenie sie nauki z etyką, kulturą i człowieczeństwem. Możemy tylko sobie wyobrażać jak ogromny wpływ takie odkrycie miałoby na nasze życia i co my byśmy zrobili w takiej sytuacji: zostałbyś przy swoim obecnym partnerze/partnerce, czy odszedłbyś do osoby, która jest do ciebie dopasowana genetycznie? Czy pod jej wpływem mógłbyś zmienić swoje preferencje seksualne? Serial nie tylko pokazuje nam różne rodzaję miłości, mozemy z niego wyciągnąc o wiele wiecej wniosków... jest tylko jeden szkopuł - trzeba go obejrzeć ze zrozumieniem.

ocenił(a) serial na 9
luidzin

Dokładnie serial mega, nie mogłem przestać go oglądać, przestałem ajk obejrzał do końca. Bardzo fajny wątek super pomysl. 10 odcinków obejrzałem jakbym oglądał jeden długi odcinek black mirror. Zna ktoś podobne seriale kryminalne które wciągaja tak jak tenbi mają tak dobry klimat?

luidzin

A ja mam dość ludzi którzy którzy w swoim życiu przeczytali może jedną książkę , i nie mają pojęcia czym jest prawdziwe sci-fi ,serial nic nie porusza , on tylko pokazuję jakimi ograniczonymi bezwartościowymi jednostkami są jego twórcy i cała widownia do nich kierowana , chcesz zrobić serial który zawiera w sobie jakąś naukę ,doucz się , wyedukuj , miej zaplecze w swojej głowie na którym będziesz mógł zbudować serial sci-fi , w jednym palcu miej książki LEMA , ASIMOVA , DICKA , SERIAL TAK NAPRAWDĘ O NICZYM , ZERO INTELIGENCJI ANI DEDUKCJI , LUDZIE MĄDRZY ZACHOWUJĄ SIĘ JAK IDIOCI.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones