PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809612}

Dowód niewinności

Proven Innocent
6,2 191
ocen
6,2 10 1 191
Dowód niewinności
powrót do forum serialu Dowód niewinności

dowód niewinności

użytkownik usunięty

muszę przyznać że mnie wciągnął od początku.
bardzo dobry serial ukazujący luki w prawie...
aż strach pomyśleć ilu niewinnych odsiaduje wyroki w więzieniach za cos czego tak naprawde nie zrobili bo system sprawiedliwości zawiódł
szkoda że serial został skasowany po 1 sezonie :(

ocenił(a) serial na 8

Też uwielbiam ten serial. Szkoda, że go skasowali. Nie mogę się doczekać aż zobaczę zakończenie. Mam tylko nadzieję, że nie zakończyli tego jakimś cliffhanger'em. I się wyjaśni kto zabił Rosemary. Uważam, że serial miałby potencjał na kolejne sezony. Mogliby np. wsadzić tego filantropa (w odc. W którym nie udało im się wyciągnąć niesłusznie skazanego) i np. wsadzić za coś tą laskę, którą wyciągnęli a nie powinni (tą która zabiła macochę)

użytkownik usunięty
sanwit86

wiem o ktore postaci Ci chodzi...
mogliby bardziej rozwinąć wątek prokuratora startującego na gubernatora...
jego przeszlość,czemu wsadził tą dwójke rodzenstwa za kratki,jaki miał motyw...
niestety moze kiedys jakas stacja nakreci kolejny sezon/y...

ocenił(a) serial na 8

Nie wiem jaki ty, ale ja dopiero widziałam 11 odcinek. I może coś jeszcze o tym prokuratorze wyjdzie i się wyjaśni: czy np, rodzina Madeleine mu jakoś podpadla i się mścił, lub jako wielką i straszną sprawę chciał ją zwyczajnie jak najszybciej zamknąć w Wielkiej chwale i zamknął tego na kogo padło czy jeszcze np prawdziwy morderca jest jakoś z nim związany i on go chroni. Czekam na te dwa odcinki. Obym się nie zawiodła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones