PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 477 383
oceny
8,2 10 1 477383
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

Jessica Adams

użytkownik usunięty

Czy was też denerwuje charakter i poglądy Jessici Adams graną przez Odette Annable?
Podobna jest w swoim zachowaniu do Jennifer Morrison. Dla mnie odejście Morrison było najlepsze co się wydarzyło w tym serialu.

Nie, dla mnie to całkiem fajna postać. Irytowała mnie tylko Park, i to tylko w początkowych odcinkach.

ocenił(a) serial na 10

Dr Adams jest bardzo trafioną postacią. Jest podobna trochę do Cameron. Najbardziej denerwowała mnie Masters.

ocenił(a) serial na 7

Morrison była postacią barwną z ugruntowanym charakterem Jessica jest płaska nic nie wnosi nie wyróznia się z pośród grupy nawet tej nienawidzonej Park która zdecydowanie lepiej pasuje do tej grupy.Jessica raz jest taka raz inna może jej postać w scenariuszu wyglądała dobrze ale albo ta aktorka nie umie jej zagrać lub za bardzo się stara a efekty widać na ekranie.

Nudna, bezbarwna, banalna. Typowa serialowa postać.

ocenił(a) serial na 10
bemol33

Cameron była fajną postacią, wyrazistą. Masters i Park dały trochę komizmu. Moim zdaniem Adams jest najsłabszą postacią, niczym się nie wyróżnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones