PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 477 634
oceny
8,2 10 1 477634
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

Który odcinek z wszystkich sezonów Wam się najbardziej podobał? Mój ulubiony to raczej 1 odcinek 4 sezonu, kradzież gitary przez Willsona, potem pacjenta przez Housa, te sceny były genialne, wciąż się z nich śmieje.. xD

ocenił(a) serial na 10
Domino_993

ten odcinek był niezły...
Jak Wilson Mu napisał z tych wycinanek to o tej gitarze i potem do Niego zadzwonił,a House poszedł i zobaczył te dziury w gazecie... Ja wtedy tak z tego lałam,że szok. Wracając do pytania,to wszystkie odcinki są super i trudno wybrac najlepsze
POZDRO :*

użytkownik usunięty
kukcia96

Mi się wszystkie podobały odcinki z 1 do 6 sezonu House M.D Rządzi !!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
Domino_993

Trudno wybrać jeden ale na pewno świetny był chyba 3x04 Lines in the Sand House wykłócający się o swój dywan, house w kaplicy :), house z napaloną nastolatką :) + fajny przypadek i mądre dialogi

lesiu0

ja uwielbiam jak bierze ten środek usypiający i chodzi potem po ścianach ;)

ocenił(a) serial na 9
Domino_993

no Lines in the sand byl genialny :) smialam sie zdrowo :)

ocenił(a) serial na 10
Domino_993

Ja bardzo lubię odcinek, kiedy idzie na wymuszoną randkę z Cameron, wiem, że to już stare czasy ale wtedy taki słodki z tym kwiatuszkiem ;)

malgos_n

Zdecydowanie House's Head. Wybitny odcinek, jedna z najlepszych godzin, jakie widziałem w TV. Niesamowity.
Three Stories - tuż za HH. Świetny, nietypowy, inny od wszystkich. Świetny.

Domino_993

Witam!
Mój najlepszy odcinek to 3x18 "Airborne". Bardzo ciekawa intryga. Interesujący pomysł na pokazanie, że Hause potrafi sobie poradzić bez tej całej aparatury medycznej. A scena konsultacji nad przypadkiem- Majstersztyk!

ocenił(a) serial na 10
Domino_993

Dla mnie najlepszy był ostatni odcinek 2 sezonu, który zorgrywa się całkowicie w umyśle house'a. Jeśli przyjrzycie się akcji zobaczycie, że ta misterna konstrukcja przypomina sen lub halucynację: brak ukierunkowania czasu, symbolika a nawet odwołanie do prymitywnych instynktów które przejmują władzę pod nieobecność świadomości. Epizod ujawnia sporo o samym bohaterze zwłaszcza to w jaki sposób rozwija się choroba pacjenta w podświadomości house'a.

ocenił(a) serial na 10
ivrin

Takie żarty są słabe. I Ty lubisz House'a? Chyba ze względu na cycki Cuddy. :P

Domino_993

'House's Head' to było coś ;) wciągnął mnie najbardziej. I jeszcze odcinek kiedy House miał wykład (1 sezon) i przytoczył trzy przypadki i był jednym z nich. Ogólnie House jest świetny ;)

madame_butterfly

House's Head (4x15) i Wilson's Heart (4x16) - odcinki z innej galaktyki. Szczególnie 4x15. Coś niesamowitego. Cieżko się pozbierać po obejrzeniu. Ale obejrzeć naprawdę warto :)

ocenił(a) serial na 8
Domino_993

dla mnie interesujący i poruszający był odcinek z tą kobietą fotografką co House uratował ją przed jej dzieckiem (dosłownie) co robili operację na płodzie

niobe_3

Zdecydowanie sezon 3 ,odcinek w samolocie

ocenił(a) serial na 10
Domino_993

Mi się bardzo podobał odcinek 3x12 "one day one room", za to że był inny od wszystkich i House pokazuje w nim bardziej ludzką twarz i za cudowną piosenkę Damiena Rice'a na końcu :)

Skylaria

Odcinek o trzech pacjentach jest moim ulubionym, zaraz potem ten kiedy House przeżywa śmierć kliniczną i pierwszy odcinek 4 sezonu

użytkownik usunięty
Domino_993

15 odcinek 4 sezonu House Head był najlepszy. uwielbiam kiedy Housowi się coś dzieje (może to dziwne,ale uwielbiam takie sceny we wszystkich filmach - kiedy główny bohater prawie umiera! To takie... trzymające w napięciu!) Akcja w samolocie też była niezła. I o co chodzi ze śmiercią kliniczną Housa? Gdzie? W którym odcinku? Coś mi umknęło?

ocenił(a) serial na 9

też tak mam ;P

ocenił(a) serial na 10

To było wtedy, gdy House włożył scyzoryk do gniazdka, żeby zobaczyć co jest ,,po tamtej stronie"/

użytkownik usunięty
Domino_993

W 1 odcinku 4 serii był fajny cytat:
CUDDY wchodzi do holu i ułamek sekundy później HOUSE staje ptzy niej i krzyczy "Dzień dobry!"
CUDDY - Och! (wystraszona) Skąd się wziąłeś?
HOUSE - Od małpy jeśli wierzyć demokratą

użytkownik usunięty

Pierwszy odcinek szóstego sezonu (BROKEN). House taki... ludzki.

Domino_993

będzie ich kilka, aż się boję rozpisywać ;)

ocenił(a) serial na 10
szuszu_3

Najlepszy 4x11 Frozen, najzabawniejszy odcinek House'a i świetny przypadek. Z tych dramatycznych najlepsze były 4x15-16 z nastawieniem na ten drugi, uwielbiam scenę w której Wilson tuli się do listu od Amber, zawsze lecą mi w tym momencie łzy. 5x24 też świetny. Broken też, pierwsza część bardziej komediowa jak House robi bunt i druga już raczej dramatyczna.

ocenił(a) serial na 9
Joker_27

nie wiem, chyba kiedy Abmer umiera... a najśmieszniejszy, kiedy House i Wilson udają gejów, te oświadczyny mnie rozwaliły :P

ocenił(a) serial na 9
Elisa123

"Say Yes!" ;)

ocenił(a) serial na 9
Elisa123

który to był odcinek?

ocenił(a) serial na 10
Domino_993

House's Head i Both Sides Now (5x24) ze wskazaniem na ten pierwszy. Ale oba wymiatają. W ogóle scenarzyści House'a wiedzą jak kończyć sezon. Zobaczymy niedługo jak im się uda koniec szóstego.

ocenił(a) serial na 8
kondzio_87

Elisa123-Czy pamiętasz może w którym odcinku były te oświadczyny,bo ja nie kojarzę..Z góry dziękuje z odpowiedź.:)

Sympatyczna_01

15 z czwartego, 1 z szóstego i odcinek, kiedy House z Wilsonem udają homoseksualistów ;P

ocenił(a) serial na 10
e_w_a_

A który to odcinek gdzie House i Wilson udają homoseksualistów ? Bo nie przypominam go sobie, no chyba że to z 6 sezonu to jeszcze nie widziałem

Joker_27

To chyba chodzi o 6 sezon, ale ja nie wiem który to odcinek.

_pozorna_

Tak, sezon 6., ale więcej nie zdradzam ;P

ocenił(a) serial na 9
e_w_a_

Świetny także był odcinek pierwszego sezonu "Detox", kiedy House założył się z Wilsonem, że wytrzyma bez vicodinu tydzień. A także 3 seria "Little Merry Christmas", kiedy w święta odebrano Hausowi robotę nad karlicą.

Domino_993

Mi najbardziej do gustu przypadł ten, gdu House z Cuddy leczyli pacjenta w samolocie oraz odcinek, w którym odbywał się bodaj jakiś turniej pokerowy i House w tajemnicy przed Cuddy leczył pacjenta.

ocenił(a) serial na 9
Allie_

jak już powiedzieli wyżej to właśnie było już w 6 sezonie :) odcinek genialny, warto obejrzeć

ocenił(a) serial na 10
Elisa123

A dokładnie ktoś mógłby powiedzieć który to odcinek. Ja na razie na 6 odcinku jestem

ocenił(a) serial na 8
Joker_27

s01e11 Detox
s03e10 Merry Little Christmas
s03e18 Airborne
s02e17 All In
To są odcinki które podały poprzednie osoby..;)

ocenił(a) serial na 8
Sympatyczna_01

Elisa123- Który to jest odcinek, chodzi mi o te oświadczyny..?

Domino_993

Joker, to odcinek 10 (bądź jak kto woli - 11) pt. "Down low". Swoją drogą, mój ulubiony, jeżeli chodzi o 6. sezon :)

ocenił(a) serial na 10
Domino_993

Na mnie robi wrażenie 8 seria, a w szczególności odcinek 18 - "Body & Soul"

Domino_993

Hmm wtedy gdy Cuddy miała operację, i fajne sny miała :D I tak wgl który odcinek bo to był raczej chyba 6 sezon ?

ocenił(a) serial na 8
zielupwa

7x15 Bombshells ;)

ocenił(a) serial na 9
Domino_993

5x04 Birthmarks, w którym to James i Greg jechali na pogrzeb "ojca" House'a. Odcinek dla mnie świetny. + najlepszy dzwonek kom na świecie ;D

ocenił(a) serial na 9
Domino_993

ostatni odcinek 5 serii, przepłakany. Fajny też był w samolocie i wgl wszystkie ostatnie i pierwsze odc :D

Domino_993

Hmm który to nie wiem, ale gdy Wilson zabrał House oraz zaprosił CHase na szybkie randki, co House sie założył z Chase że będzie sie zachowywał jak gbór a i tak laski na niego polecą :)

ocenił(a) serial na 10
Domino_993

Koniec sezonu 6 ''Help me'' jak House zaczął być z Cuddy ;D

ocenił(a) serial na 10
Domino_993

mój ulubiony to 8x22 (ostatni) miał w sobie coś ;) Trochę smutny, ale też bardzo "do uśmiechania" kiedy House do WIlsona wysłał SMS, żeby przestał pieprzyć na pogrzebie, a Wilson nw o co kaman xd Ale bo jak odjeżdżają obaj motorami ^^

ocenił(a) serial na 9
Domino_993

Mnie się bardzo podobały ostatni odcinek 6 sezonu i pierwszy 7, taki cały z punktu widzenia Cuddy (nie pamiętam tytułu )... No dużo jest tych świetnych, a wszystkie bardzo dobre :)

użytkownik usunięty
Domino_993

Im odcinek nowszy tym lepszy, dlatego najlepsze odcinki są najpóźniej. Chociaż ostatni sezon zaczynał się fatalnie, natomiast świetnie się skończył :)

Domino_993

mi się podobał ten odcinek kiedy house cały czas namawia Wilsona na to aby ten przyszedł na wieczór kawalerski tego blondasa a on konsekwentnie odmawia. potem widzimy taką scenę: jest już ten wieczór kawalerski, impreza w najlepsze, wchodzi Wilson i House mówi do niego "wiedziałem że przyjdziesz" a Wilson odpowiada z powagą "House, to moje mieszkanie". rozwalił mnie ten tekst.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones