PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 477 362
oceny
8,2 10 1 477362
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

Zalozmy ze powstaje polska wersja dr Housa,kogo z polskich aktorow obsadzilibyscie w tej roli?

scotyy

Powiem szczerze, że nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić, ale rozumiem, że pytasz czysto hipotetycznie, więc ja bym umieścił w tej roli Andrzeja Zielińskiego. Jakby zapuścił lekki zarost taki jak House to byłby nawet podobny do tego prawdziwego. Dla niewtajemniczonych to jest to Dr Pawica z "Na dobre i na złe" oraz "Mnich" z Odwróconych. Jeśli miałbym wybierać to właśnie jego.

ocenił(a) serial na 10
Dances_with_Life

Danuta Stenka pasowałaby na Stacy. Nawet podobna.

użytkownik usunięty
scotyy

Adam Ferency:P Mało podobny fizycznie, ale ma to spojrzenie i potrafi grać takich dziwnych, cynicznych ludzi:D

ocenił(a) serial na 9

najlepszy byłby roland pieczkowki vel kędzior

danielsad

Piotr Fronczewski. Dobry aktor, potrafiący grać chamów i cyników jak nikt.

ocenił(a) serial na 10
Domin_X

Podobny jest Sobczak, ostatnio grał w 39,5
http://gfx.filmweb.pl/p/64/13/86413/239739.1.jpg?l=1204197257000

ocenił(a) serial na 8
bartusezg

mi z wygladu to tak troche House'a przypomina Andrzej Chyra... moze on:) albo tak jak ktos napisal wyzej Mnich z Odwroconych:) ale znajac polskie realia pewnie zagralby go mroczny Mroczek

ocenił(a) serial na 8
ewcynka16

Andrzej Chyba… jak najbardziej popieram. Ale pewnie i tak by wyszła z tego projektu jakaś lipna sielanka

ocenił(a) serial na 8
ewcynka16

Chyra jako House
Wronska jako Cam
Opania jako Foreman
Szyc jako Chase
Schimscheiner jako Wilson
Korcz jako Cuddy

ocenił(a) serial na 8
DeathstrikeMaya

Mucha jako 13
Kudelski jako Taub
Braciak jako Kutner

ocenił(a) serial na 10
bartusezg

House - Marek Kondrat
Cameron - Karolina Gruszka
Foreman - Marcin Dorociński
Chase - Piotr Adamczyk
Taub - Jarosław Boberek
13 - Anna Przybylska
Wilson - Krzysztof Pieczyński
Cuddy - Anna Korcz
Kutner - Borys Szyc


Błagam niech nawet im taki pomysł do głowy nie przyjdzie żeby House'a polskiego kręcić!

ocenił(a) serial na 8
scotyy

Dla mnie byłby idealny Mirosław Baka http://www.filmweb.pl/o228/Miros%C5%82aw+Baka na polskiego Housa

scotyy

Hugh Laurie jest jedyny w swoim rodzaju i niezastąpiony

ocenił(a) serial na 10
scotyy

Nie wiem dlaczego, ale widziałabym w tej roli A. Grabowskiego albo M. Konrata ;D

użytkownik usunięty
Dagita

Piotra Gąsowskiego

ocenił(a) serial na 10
scotyy

cięzko dorówna h> Laurie, oj ciężko... X)

scotyy

Ja bym dał Kube Wojewódzkiego, jak oglądałem kilka odcinków jego programu to zupełnie jak House, zwłaszcza z poczuciem humoru :D xD

butryk_2

dokładnie, Kuba Wojewódzki najlepiej by pasował, często tez jego zachowanie przypominało mi House'a

ocenił(a) serial na 9
konrad94

Ja też obstawiałabym Kubusia Wojewódzkiego jako House'a.
13 - Joanna Koroniewska.
Cuddy - nie wiem dlaczego, ale Małgosia Foremniak mi pasuje.

Reszty nie umiem sobie wyobrazić :)

ocenił(a) serial na 10
scotyy

Polski dr Dom - koszmar!
Nikogo, jak już raz wymyślili, nie warto powielać, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie...
House to w końcu nie jest Niania, ani nic w tym stylu, co można by robić w kilku krajach.

ocenił(a) serial na 10
Gehenn

na 13 idealnie pasuje weronika książkiewicz. wylukacje, jak siostry wygladają z olivia wilde

scotyy

Tu macie klona House`a :)
http://static2.blip.pl/user_generated/update_pictures/649076.jpg

ocenił(a) serial na 10
pgmaster

hehehe pgmaster- rozbroiłeś mnie wręcz tym linkiem, uderzające podobieństwo, no coz, tylko czekać kiedy sie natknie na takiego podczas podróży... pozdrawiam:)

scotyy

moim zdaniem nadajwac by sie mogli: Frycz lub Kondrat...

scotyy

Nie chodzi o to żeby polski aktor był bardzo podobny fizycznie bądź psychicznie do dr housa, wtedy byłoby to zwykłe powielanie które zakończyło by się pewnie totalną klapą. Dla mnie powinno się zachować kilka charakterystycznych elementów z serialu, czyli: genialność, błyskotliwość głównej postaci, z drugiej strony jakaś cecha która niszczy jego idealność, może to być wiek, upośledzenie fizyczne, niekoniecznie noga!, i przede wszystkim nie może być piękny. Ja widzę w tej roli Jerzego Stuhra. Dlaczego? Nie jest już piekny, nie jest idealny, ale wyobrażam go sobie jako inteligentnego lekarza, trochę już podstarzałego z nałogami z problemami komunikacyjnymi, który jak coś powie, to wszyscy słuchają. grywał często świetnego psa na baby, ale przede wszystkim jest dobrym aktorem nie jak te młode wymiociny z polskich telenowel. Deficyt piekna i młodości sfinansować można jego błyskotliwą drużyną i oczywiście piękną dyrektorką. Tylko nie Foremniak, to musi być ktoś inteligentny z porażającą figurą. Ona jest za szczupła i zbyt blond. Może Danuta Stenka?

scotyy

Nie chce nic mówić, ale z doktora Latoszka w Na dobre i na złe próbuje się na siłę robić polską kopię Dr Housa.

ocenił(a) serial na 8
scotyy

Ewidentnie Andrzej Chyra.
ale mimo wszystko mam nadzieję, że polski odpowiednik serialu nie powstanie.

użytkownik usunięty
levonpire

Nikogo.Polska wersja mam wielka nadzieje ze niepowstanie!
Jak wiekszosc polskich serialow to byla by to porażka.Dr House serial jest spoko bo jest jedyny w swoim rodzaju i niepotrzebuje żałosnych podróbek.

użytkownik usunięty
scotyy

Janusz Korwin-Mikke, ale to by była wtedy bardziej komedia.

Robić polski odpowiednik Dr Housa było by wielkim błędem. To samo było z nianią. Nie udany projekt. Więc - Polski odpowiednik Dr Housa - nie ma. No chyba że Wojewódzki, ale i tak uważam że takie założenie jest bez sensu.

ocenił(a) serial na 1
geralt2622

Dr House po PL...heh jak by miał powstać to bym chciał żeby Michał Żebrowski go grał :D

Kaguro

Kożuchowską


krotkikrotkikrotkikrotki

ocenił(a) serial na 10
farway

jako cuddy chyba agnieszka dygant, superzgrabna a juz nie taka siksa.

ocenił(a) serial na 8
scotyy

Kasię Cihopek ...


asdfghjkl
asdfghjkl

ocenił(a) serial na 7
scotyy

Chyra/Deląg/Kot jako House.
Stenka jako Cuddy.
Szwed jako odpowiednik Foremana (z racji braku polaków-mężczyzn o innej karnacji, proponuję, by tę rolę jej powierzyć).
Różczka/Przybylska[*] jako Trzynastka.
Co do reszty to nie wiem.

ocenił(a) serial na 10
scotyy

Łukasz Simlat! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones