Dr House (2004-2012)
Dr House: Sezon 5 Dr House Sezon 5, Odcinek 10
Odcinek Dr House (2004-2012)

Niech jedzą ciastka

Let Them Eat Cake 44m
8,9 2 422
oceny
8,9 10 1 2422
Dr House
powrót do forum s5e10

Świetny odcinek,najlepsza końcówka jaką widziałem.

pawelnr01

Świetny odcinek i zaskakująca diagnoza. Myślałam, że zjedzenie ciasta będzie jedynie metaforą (niech Kutner i Taub zjedzą tę żabę;))), a tu takie zaskoczenie! Scena z kostnicy była super - zawał murowany;)

Mnie tylko Trzynastka przeszkadzała - co za dużo to nie zdrowo - a Trzynastki było zbyt dużo jak na jeden odcinek. Mało tego, jeszcze jej rodzinę pokazali brrr...

ocenił(a) serial na 10
pawelnr01

Odcinek swietny, duzo humoru. ale niech House przestanie wkoncu pomiatac Cuddy i niech sie z nia umowi wkoncu. Ten watek romansu bedzie sie ciagnac pewnie caly 5 sezon:(
A ja bym tak bardzo chcial zeby oni byli razem, ale Gregory wrzystko zepsuje.... jak zawsze.... Ale i tak go uwielbiam

chojrak32

Oni muszą być razem :D jestem Huddymaniaczką.
Odcinek cudny, zabojczo mi sie podobał, ale końcówka mnie rozczarowała. Biurko... mam nadzieje, że od House'a
Kostnica wymiata :) I ogolnie wiele zabawnych scen.

ocenił(a) serial na 9
pawelnr01

Co tu dużo pisać zdecydowanie najlepszy odcinek 5 sezonu.
Świetny humor, Kutner genialny jak zwykle gdy jest go więcej.
A jeśli chodzi o 13 to ja ją lubię i ani trochę mi nie przeszkadza, ale w tym sezonie musi być jakiś mocniejszy kawałek ( czytaj śmierć kogoś z otoczenia Housa) i wychodzi na to , ze najprawdopodobniej 13 zejdzie......................................

Kraven

No bez takich mi tu. 13 przeciez musi zyc, zeby z foremanem stworzyc 14, co jest juz zaczete w 5x11!

5x11 - milusio, duzo usmiechania sie, ale malo smiania sie.

ocenił(a) serial na 9
Alamakota

Za 5x11 juz się brałem , ale o ile tekst normalny łapie bez problemu , to lekarskiego bełkotu nie rozumie wcale. Poczekam do jutra na napisy.

A jesli chodzi o 13+Foremana to już się od dawna na to zanosiło.

Kraven

ja obejrzalam bez napisów i zrozumiałam tak mniej więcej 75% odcinka. I jestem z siebie verry proud :) Ale jak tylko pojawią się napisy to obejrzę jeszcze raz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones