PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Bardock

ocenił(a) serial na 10

ciekawi mnie czy przyszłosci odcinkach DBS Goku spotka swojego ojca Bardock, Bardock nigdy nie zginął w nowej wersji DB nawet to jest oficjalnie a niestety mamy bande buraków którzy nie potrafią z tym pogodzić się a nawet cały czas wmawiają wszystkim starą wersje DB w którym Bardock poległ podczas walki Freezą , Dragon Ball Z Episode Of Bardock w tym filmie jest pokazane ze Bardock nigdy nie zginął, tylko został cofniety w czasie, wtedy wszystkich wydawało się ze Bardock zginął , tak samo jak Kapitan Ginya w DBZ zginął podczas gdy Buu zniszczył planete, a w DBS jest pokazanie ze Ginyu nigdy nie zginął ,

ocenił(a) serial na 7
vAkatsuki

Sorry, że Cię zawiodę, ale zarówno Dragon Ball Super, jak i kinówki spod szyldu Dragon Ball Z są NIEKANONICZNE. Wszystko, co zostało/jest w nich przedstawione, jest oparte, bazowane na kanonicznych wydarzeniach, ale nie stanowią one ciągu wydarzeń. To alternatywne wizje twórców, którzy postanowili pokazać, jak mogło wyglądać życie Bardocka i bohaterów po zakończonej wojnie z Buu. Oryginalnie, Bardock zginął, w wybuchu, którego dokonał Frieza. Episode of Bardock jest czymś na zasadzie, to mogło się wydarzyć, ale nie musiało.
Buu zniszczył planetę i Ginyu w formie żaby zginął, ale potem kule odbudowały planetę i ożywiły zmarłych, łącznie z Ginyu.

vAkatsuki

Pewnie nie spotka , tak samo jak swego brata .

ocenił(a) serial na 10
Avenalle

Goku spotkał swego brata przecież na początku zetki

ocenił(a) serial na 7
Gokussb

Spotkał go, bo w czasie detonacji planety Vegeta, Raditz przebywał z misją na innej planecie. Sam to mówił na wyspie Genialnego Żółwia.

ocenił(a) serial na 10
karoman4

Zgadza sie .

I jak sądzisz czy w nowej seri db goku spotka swego ojca ?

ocenił(a) serial na 7
Gokussb

Szczerze, to nie wiem, co o tym sądzić, bo nawet szczegółów nie znam. Nie jestem na bieżąco z informacjami.

ocenił(a) serial na 10
vAkatsuki

okaże sie wszystko w nowym sezonie dbs

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones