PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 127
ocen
7,9 10 1 9127
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

5 lipca odbyła się premiera 1 odcinka nowej sagi a na film webie cichutko ?
Co się dzieję? Ludzie oglądać !!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
skowron333

Ja po seansie. Hype jak najbardziej jest. Stary dobry humor Toriyamy, świetne scena z Buu i Satanem, ogólnie takie luźne wprowadzenie w serie. Mnie się podoba, aczkolwiek czasami ta nowa kreska mnie nie przekonuje, np Kuririn dorastający do pasa C18 wtf xd Czekam na następne odcinki i Vegete :D

Dbfan

Dokładnie mnie tak samo. Mr. satan w nowej sadze jest dużo wyższy od Goku, a chyba tak nie było w orginalne. tak samo został wydłużony vegeta w nowym pełnometrażowym filmie anime. Nie podoba mi się to :(

ocenił(a) serial na 10
skowron333

Też to zauważyłem. według mnie powinni bardziej zwracać uwagę na takie szczegóły ze starej serii. Tak samo dać od czasu do czasu jakąś nutkę z dragon balla Z, ale przecież mają na to jeszcze czas bo to dopiero pierwszy odcinek ;P jeszcze złapałem jeden szczegół, że zmienił się dzwięk podczas szybkiego przemieszczania Goku, niby szczegól ale jednak mogli zachować ten oryginalny z Z :d

ocenił(a) serial na 10
Dbfan

Co do Vegety, to mam nadzieję że odegra w tej serii pierwszoplanową rolę, liczę że więcej razy dadzą mu się wykazać niż w poprzednich seriach. Nie podobało mi się jak był pomijany w starych seriach.

Dbfan

Dokładnie, tak samo nową "szate" graficzną otrzymają chyba wszystkie ataki bohaterów, Goten jak chciał zrobić kamehameha, była całkiem inna, że tak powiem aureola wokół pocisku. Pożyjemy, zobaczymy :)

ocenił(a) serial na 10
skowron333

Tak, zauważyłem to, w sumie zobaczyy może to okazać się strzałem w dziesiątke, taka reaktywacja w nowych szatach. Zobaczymy jak to będzie, szkoda że na tą nową kinówke ciągle trzeba czekać bo też mam na nią chrapke ;x

Dbfan

Chyba, że ktoś lubi język Hiszpański to można już oglądnąć hehe :)

ocenił(a) serial na 10
skowron333

Hiszpański przebolał bym, ale żeby napisy chociaż były ;)

Dbfan

właśnie, ja oglądałem bez i nie zrozumiałem prawie nic, hah :)

ocenił(a) serial na 10
skowron333

Hah to nieźle, raczej poczekam do wersji dvd, bo i tak już czekam długo :D

Dbfan

przecież już są napisy polskie

ocenił(a) serial na 9
hubert1708

gdzie są te napisy ? możesz linka podesłać do nich ?

ocenił(a) serial na 9
Falstaff

Ktoś wie co ile pojawiać się będą następne odcinki?

Falstaff

http://dbpolska.net/odcinki/online/dragon_ball_super/1/

Odcinki pojawiają się co tydzień

ocenił(a) serial na 9
hubert1708

aaa, myślałem że mówisz o napisach do najnowszego filmu

ocenił(a) serial na 7
skowron333

Polecam dbpolska.net
Nie wiem jak na innych stronach, ale tam juz wczoraj byl odcinek.

ocenił(a) serial na 8
Mathias_13cool

To polece jakości hd:P kanał yt Strefa Dragon Ball :)
playlista db super: https://www.youtube.com/playlist?list=PL6nDeBG5Sbq5emvDrO5uJs_Oe5hhQ3d11

skowron333

Moim zdaniem dobry początek, Goku wyrusza na trening, chce być tak silny jak Bubu, albo i silniejszy, można się tego było spodziewać XD. Kolejny odcinek będzie wprowadzeniem do życia Vegety. Czas zacząć oczekiwanie :D!

koo_2

Trochę się już pogubiłem w tym wszystkim. Wydarzenia w Dragon Ball Super dzieją się kilka chwil po skasowaniu ludziom wydarzeń związanych z Buu. Od początku wiadomo, że dojdzie do Walki między Goku a Bogami Zniszczenia, A jak wiemy po Filmie Kami to Kami Oni dysponują siłą setki razy większą niż Buu czy inni wrogowie. Dragon Ball Kai czy też Z kończy się za to 10 lat po walce z Buu kiedy to Songo odkrywa, że młody chłopak, który weźmie udział w organizowanych zawodach to dobre wcielenie Buu. Z tego powodu jest bardzo podekscytowany... gdzie logika sił ?

skowron333

A to wcielenie Buu, nie było czasem już w serii GT?

koo_2

Było, ale zakładałem że seria Gt nie bierze udzialu w "całej"historii ;)

skowron333

No więc, to wcielenie nie istnieje.

koo_2

Istnieje ! Dragon Ball Kai konczy sie na momecie kiedy Goku idzie trenowac z dobrym wcieleniem Buu czyli Uub !

skowron333

Nie oglądałem, jeśli tak mówisz, to coś im się urwało w tej nowej serii. Zresztą lipnie, że Akira nie robi już mangi tylko reżyseruje anime.

skowron333

No właśnie. Chyba, że i to Akira wymarze z kanonu. Ogólnie pomysł na fabułę tragiczny. Jakby Akira nie miał weny. To samo dotyczy poziomów i przemian, które są stworzone najwyraźniej od niechcenia.

ocenił(a) serial na 8
skowron333

Gdzie można obejrzeć? Proszę podać link.

zielonykojot

Wpisz se w google dragon ball super cda

ocenił(a) serial na 6
zielonykojot

http://shinden.pl/anime/44837-dragon-ball-super

ocenił(a) serial na 8
skowron333

Cześć dziś widziałem 4 odcinki. Jest super tylko zastanawia mnie dlaczego banda Piława jest tak młoda i czemu nie zobaczyli w Go Tenie Goku. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
batesmotel27

W filmie będący prequelo-sequelem tego serialu "Dragon Ball: Battle of Gods" było wspomniane, że wcześniej znaleźli siedem smoczych kul. Oczywiście Pilaf zamiast wypowiedzieć życzenie, które uczyniłoby go panem wszechświata powiedział, żeby całą trójkę odmłodzić.

ocenił(a) serial na 8
Wiencor

Dziękuję i pozdrawiam

batesmotel27

Oj chyba wielu rzeczy moglibyśmy się czepiać np. Dlaczego genialny żółw się nie starzeje?

Swoją drogą trochę źle zrobili, że jako pierwsze powstał Dragon Ball BoG, bo przez to fabuła na najbliższe kilka odcinków zostaje wyjaśniona. Tak samo jak z Wskrzeszeniem Frezzera.

Przy okazji zapraszam na stronę:
https://www.facebook.com/DBSuperofficial2

ocenił(a) serial na 8
skowron333

Chyba w komiksie jpf. Było,że wypił eliksir czy jakoś tak.

ocenił(a) serial na 7
batesmotel27

Dokładnie tak było w anime też wspominał o tym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones