PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Dragon Ball Super

ocenił(a) serial na 3

Dragon Ball - swietna seria dla najmlodszych.

Dragon Ball Z - mega epicki kozak dla kazdego, niezaleznie od wieku czy plci.

Dragon Ball GT - lekko naciagany, ale nadal wciagajacy i dajacy wiele radosci, nadal genialne walki.

Dragon Ball Super - pomijajac wszystkie obelgi popsuli mi bajke, przekombinowane, popsute postacie, tragiczna fabula (myslalem ze z Black Goku cos ciekawego wyjdzie), z Gohana i Vegety cioty zrobili, dodali kolejne poziomy i kolory ssj (nie potrzebnie, juz fani lepiej wymyslili kolejny poziom - mowa o Dragon Ball AF SSJ5), widac ze strasznie naciagana ta seria jest, dalem jej szanse i strasznie sie zawiodlem, moze mlodszym pokolenia sie podoba (ale im tez sie podoba noszenie jeansow ze sciagaczem przy nogawkach i robienie selfie z kaczym dziubkiem w kiblu - wiec ich opini nie zaufam;), tak sie cieszylem ze bedzie kontynuacja - teraz stwierdzam ze nie powinni ruszac DB i zostawic klasyka w spokoju...

PS: Mam nadzieje ze doczekam sie jakies epickiej ekranizacji w stylu Light of hope (jak ktos nie widzial niech luknie na YT).

kebi17

Polecam ci Dragon ball M - dużo lepsze niż S. Ale co do poziomu SSJB raczej się nei zgodzę - to naprawdę fajna wariacja, która miałaby spory potencjał, gdyby tak nie spieprzyć całej fabuły i klimatu.

ocenił(a) serial na 3
czuczul

moze by lepiej wyszlo jakby akcja dziala sie po wydarzeniach z GT

ocenił(a) serial na 10
kebi17

Wątpię by sie to sprawdziło , GT jest mocno krytykowane mniej od dbs .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Akurat krytyka jest na równym poziomie, dlatego też jest masa filmów na YT typu " GT vs Super".

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Daj źródło na ten temat to pogadamy

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

... Filmweb nie pozwala dawać takich linków.

A, no i na YT poszukaj filmów o rywalizacji GT i Super.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Przeglądałem te filmiki . I nie ważne jak będziesz sie starał mnie przekonać, że według ciebie dbs to najgorsza seria , NIE uda ci sie to osiągnąć wogóle .

Ja te serie szanuje

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Akurat bardziej mi chodzi o to, że mylnie uważasz GT za serię znacznie gorszą i o wiele bardziej hejtowaną, a różnice są bardzo małe.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Bo dla mnie GT jest o'wiele gorszą serią od super

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

I nie ma szans wogóle na to bym sie przekonał, że seria gt jest lepsza od super .

Ta seria od super jest i pozostanie dla mnie najgorsza

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Chodzi mi o to, żebyś zrozumiał, iż nie ma wielkiej przepaści w ilości hejtu. Super jest tak samo hejtowane jak GT, to, które jest lepsze, zostawiam w spokoju.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

To nie ma dla mnie znaczenia . Seria GT dla mnie jest najsłabszą serią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones