PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Witam . Dragon balla od czasów RTL7 gdy były dawne emisje db nie mogłem wprost sie oderwać od odcinków . Z zapartym tchem śledziłem przygody goku i spółki . Dragon ball to moje anime z dzieciństwa i nawet nie powstrzymały mnie przed obejrzeniem , dbs rosnąca krytyka tu na forum .

zalety dbs które brakowało w GT
lepszy klimat
lepsze walki
lepsze efekty specjalne
lepsze walki
lepsza animacja

Dwie z kinówek zostały na odcinki podzielone ,lecz pewnego dnia stanąłem przed wyborem Czy mieć kinówki pełne czy podzielone na odcinki , i zdecydowałem sie na to drugie . Zacząłem dbs oglądać ponownie od kiedy ściągnąłem z sieci na swój pc , i ogląda mi sie znacznie lepiej niż GT . Ta seria sprawiła że powrót do dzieciństwa ,po minionych latach w końcu okazała sie prawdą . Teraz pozostaje czekać na kinówke dbs a potem na nowy sezon db .


nim dbs ujrzał światło dzienne oglądałem db ,w taki sposób
db classic
dbz
i na końcu db gt

Teraz gdy dbs sie ukazało
db classic
dbz
dbs
i na końcu db GT .

I me pytanie brzmi
Jaką wolicie kolejność oglądania dbs ? Ja od teraz na samym końcu db GT będe oglądał

zapraszam do komentowania

ocenił(a) serial na 9
Gokussb

Świetny post i zgadzam się. Z tą różnicą, że ja raczej do sagi GT nie będę wracał, ponieważ jest to niekanoniczna alternatywna kontynuacja DBZ. Zdecydowanie wolę DB Super.

Kolejność:

DB Classic
DBZ
DB Super
(Opcjonalnie) saga GT

ocenił(a) serial na 10
Nevarius

Ok ciesze sie że sie zgadzasz ,ale co do GT to przemyśle jeszcze .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones