PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Co sądzicie o nadchodzącym filmie kinowym? Są pewne spekulacje, iż Goku i spółka zmierzą się tam z jakimś legendarnym Saiyaninem, który prawdopodobnie będzie nazywał się Yamoshi. Jestem ciekaw co spowodowało, iż się pojawił? Domyśłam się, że to wszystko na wskutek przywrócenia wszechświatów przez życzenie 17 i znajać życie powrócili nie tylko Ci, którzy zostali wymazani podczas turnieju ;D

Oprócz walki z w/w LSSJGOD (jeśli można go tak nazwać) fajniue byłoby zobaczyć potyczkę Jirena z zabócją swoich rodziców lub wycieczkę Vegety na planete Sadala. Mamy bardzo dużo możliwości nie tylko film kinowy ale i dalsze serie - kilkanaście wszechświatów w tym ten tajemniczy 13.

Co sądzicie?

ocenił(a) serial na 9
Cannibal3

Całkiem możliwe. Potencjał jest niesamowity. Nie mogę się doczekać. :D

Tekashikika

Fajnie, że film będzie kanonem i popchnie dalej fabułę. W zasadzie opcji jest wiele. Kto wie może Goku już do końca wymasteruje UI z pomocą Legendarnego SSJ i będzie mógł odpalać tę formę na zawołanie? Może Vegeta znów zaskoczy jak podczas walki z Toppo swoim Perfect Blue. Kombinacji jest wiele ale mam nadzieję, że czas szybko zleci ;D

ocenił(a) serial na 9
Cannibal3

Czas zleci, jak zawsze. A jeśli chodzi o UI, na pewno się uaktywni. No bo jak inaczej go pokona. :D
Mam nadzieję, że Vegeta też będzie miał swój moment.

Tekashikika

Ewentualnie na tej zapowiedzi widzimyjedynie trening z tym Saiyaninem. Przecież nie wiadomo dokładnie z kim się beda bić i dlaczego, więc nie wiadomo czy okaże się wrogiem. Mam nadzieję, że to otworzy furtkę do kolejnych serii i filmów.

ocenił(a) serial na 9
Cannibal3

Może nie trening, ale bardziej sparing. Zresztą też nie do końca wiadomo czy to Saiyanin. :)

Tekashikika

Były teorie, że to Likier ten lis, który jest Hakaishinem ale ten z teaseru nie ma raczej futra ;D

ocenił(a) serial na 9
Cannibal3

Po co niby Hakaishin miałby walczyć z Goku i spółką? :P

Tekashikika

Żeby się sprawdzić?:D Bogowie byli zafascynowani poziomem UI i śmiem twierdzić, iż większośc z nich chciała by się zmierzyć, bo ilu było takich do tej pory, którzy dawali im radę? No właśnie, a tu pojawia się nagle Gokuś z UI więc można by go przetestować ;D

ocenił(a) serial na 9
Cannibal3

Wątpię, jeszcze by się ośmieszył, bo Goku pokona każdego ;).

Cannibal3

znaczy akira wyjaśnił kto to yamoshi i czemu poziom god czytałem że yamoshi to legrndarny super sayan który z piątką swoich przyjaciół sprzeciwił się zasadą panującym wśród sayan i się zbuntował i ich zaatakował uruchamiając ssj przy tym ale nie dał rady i wraz z przyjaciółmi uciekł i teraz jego dusza wędruje po wszechświecie i szuka sayana o czystym sercu by w niego wejść i dać mu moc a ta moc to ssj god tak akira to wyjaśnił więc wątpię by to był sayan yamoshi aczykolwiek w filmie ma być pokazana historia yamoshiego pozdrawiam

Dominik_Borowiecki

No i to spoko motyw. Tyle, że jesli Goku posiądzie jeszcze do UI moc Yamoshiego to będzie mega wykozaczony, nawet za bardzo.

Cannibal3

moc yamoshiego już ma bo to jest ssj god dla tego potrzebowali 6 sayanów do stworzenia god i god to nic innego jak dusza yamoshiego która weszła do sayana pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones