PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Po czterach odcinkach nie narzekałem na kreskę i animację, choć wiem, że wielu było takich co to robili. Po odcinku piątym do tej pory nie mogę zebrać szczęki z podłogi i bynajmniej nie przez zachwyt, ale to: http://i.imgur.com/SpHvGvA.png. Autentyczny kadr z piątego odcinka. Czy to rysował jakiś 13-letni amator w paincie? NO bez jaj. Dragon Ball sprzed 20 lat wyglądał lepiej. Co gorsza, ta kreska psuje się przy walkach, co jest praktycznie jednym z najważniejszych motywów DB i największą frajdą. Zobaczymy jak będzie dalej, ale jak tak dalej pójdzie to sam nie wiem, bo to się naprawdę źle ogląda. Tak skaleczyć DB w XXI wieku :(

ocenił(a) serial na 5
Bialy_Pielgrzym

Otóż to. Coraz bardziej rozczarowuję się tą serią. Nie dość, że powtarzają Battle of Gods z fillerami, to jeszcze ta kreska... i jakoś klimatu brakuje.

Azqabat

Powtórzą nie tylko "Batalię of Gods" ale i ten film z Friezą. Nie jest to fajne ale myślę że szybko sobie z tym poradzą. Fakt klimatu tu nie ma. Ja jadę na sentymentem ale jak mi będą puszczać takie graficzne klopsy to się złamie. Ten bierze też jakaś lipa. Przed Frezerem czy celem czuło się strach, a ten kocur mnie znudził już w BoG

Bialy_Pielgrzym

*battle of gods

ocenił(a) serial na 1
Bialy_Pielgrzym

to jest dość dziwne.. Jak oglądałem 5ty odcinek to nie było aż tak beznadziejnej kreski. Może pobrałeś wersję ztrollowaną?

Tak czy siak moja ocena DBS spada o 1 co kilka odcinków..

DeoThor

Widziałem tą samą wersję co ty. Takich daremnych ujęć jest więcej. Jeśli ich nie dostrzegłeś no to cóż... pogratulować.

ocenił(a) serial na 1
Bialy_Pielgrzym

Cóż.. Sprawdziłem ponownie ten 5 odcinek.. Teraz to zauważyłem :/

użytkownik usunięty
DeoThor

To już w GT bardziej się starano a nie mieli takiej techniki Komputerowej...

ocenił(a) serial na 7
Bialy_Pielgrzym

Dragon Ball nigdy nie stał dobrze z kreską ale potwierdzam odcinek piąty to wypadek przy pracy który nie powinien się wydarzyć, na szczęście Toei poprawiło te słabe sceny w wydaniu DVD i Bluray https://twitter.com/iza_dbwj/status/672061084321251328co prawda nadal nie ma to startu do innych obecnie emitowanych serii anime ale przynajmniej postacie zachowująs wój wygląd i proporcje

ocenił(a) serial na 7
ka3one

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2aig46h&s=9#.Vl9WKfnhDDc - poprawny link z porównania

użytkownik usunięty
ka3one

Żaden z nich nie działa, Toei to studio robiące rzeczy dla dzieci co niestety potwierdza się oglądając DBZ Super.

Chcę zaznaczyć że nie stało aż tak marną kreską jak oni tutaj zaprezentowali.

ocenił(a) serial na 7
Bialy_Pielgrzym

Naszczescie puki co tylko 1 taki odcinek. Wiem że niektóre odcinki sa podobne, ale niektore odcinki tez sa idealne =d.

ocenił(a) serial na 8
Bialy_Pielgrzym

Dragon Ball Super

Pierwsze odcinki są streszczeniem dwóch kinówek....... Później ma byc zarys calkiem nowej sagi.

Bialy_Pielgrzym

Prawda. Ale za to odkuli się przy walce Goku SJG z Bilsem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones