PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Poziom mocy bohaterów.

ocenił(a) serial na 6

Witam, na wstępie zaznaczę, że jestem oddanym fanem DB i pomimo, że mogą wciskać mi kit to i tak z chęcią go przyjmę, jednak takie bzdury jakie pokazują nam teraz nie powinny mieć miejsca, a wnioski z klęski GT powinny zostać wzięte pod uwagę. Przechodząc do meritum sprawy:
a) Genialny Żółw zostaje super wojownikiem - nigdy nie walczy, moc 138 jednostek w sadze z Raditzem, a od tamtej pory nie walczy, ale tutaj niszczy ludzi z armii Freezy potężniejszych niż kiedykolwiek (moc zwykłego słabeusza z Z to już z 2000 jednostek)
b) O tyle ile wzmocnili Kame Senina, tak osłabieni do granic możliwości zostali Tien, Piccolo, czy Gohan postać, która w Buu sadze posiada 50mln jednostek tutaj obawia się wrogów i ma problemy ze zwykłymi przydupasami antagonisty, który powrócił do życia.
c) Największa bzdura - Freeza po 4 miesiącach może stanąć do walki z Goku, który po powrocie na Ziemię trenuje kolejne 20 lat (tyle czasu mija licząc Sagi Android, Cell i Buu). Poza tym pokonany raz nie trenował wrócił na ziemię i został zlikwidowany przed Trunksa bez problemu, teraz 4 miesiące i poziom prawie SSJ God.
Jestem zawiedziony tą serią po tylu latach wciskają nam kicz ze słabą kreską, absurdami i bez pomysłu na kolejne odcinki (na razie minęło 20 i to na podstawie kinówek, czyli prawie to samo). Jednak jako wieloletni fan nadal będę oglądał te odcinki i się cieszył - tak jak ktoś napisał 100% satysfakcji,ale 0 klimatu. Przykro, że seria zrobiona tylko dla pieniędzy.

suineg

c) to akurat nie tak. Frieza został doładowany przez Berrusa, a moc Bogów działa na posiadacza także wtedy, gdy jest "wyłączona"

ocenił(a) serial na 6
czuczul

Kiedy został doładowany? W filmie nie pamiętam czegoś takiego, w anime do starcia jeszcze nie doszło.

ocenił(a) serial na 9
suineg

A-Freezer sam przyznał ze ci wojownicy którzy zostali to najgorsi z najgorszych a wg mnie ta moc 138 jaka była własnie wtedy podana była mocno obnizona, dla przypomnienia raditz nie miał 2000 jednostek a do konca słabeuszem nie był
B- Gohan przyznał ze "MOZE" uda mu sie zmienić w ssj czyli moc w okolicach 1mln, bez tej zmiany jego moc jest duzo nizsza, sam nie chciał zabijac przeciwników wiec dlatego mogło by sie wydawać ze jest taki słaby, dostał cios od Tagomy z zaskoczenia
C- nie wiem czy został doładowany przez Berusa równiez nie ogladałem Filmu wiec prosze bez spojlerów, ale zauwaz ze Frezer bez treningu miał moc tego przyjmijmy 1mln jednostek dla zaokroglenia :) Goku np gdy miał nie ckoło tysiaca jednostek trenował z Kaito na jego planecie i jego moc urosła to 20-40 tys a nie duzo pózniej do miliona (bez ssj do 130tys) wiec od wiec 130tys od 1tys jest 130 wiecej wiec frezera milion razy 130 to juz 130 miliony :) + on pierwszy raz trenuje :)

ocenił(a) serial na 6
loloooo

Tak czy siak, Tangoma porównany został do Ginyu Force, dużo czasu przed Buu sagą, Piccolo powinien zdjąć go na strzała, a z zapowiedzi wynika, że bd do tego potrzebny aż Gotenks na SSJ albo i SSJ2 czy 3 - nie uważasz, że to bzdura?

ocenił(a) serial na 9
suineg

wg mnie przed treningiem z frezzerem a po treningu moze jest duzo mocniejszy, spokojnie duzo dowiemy sie po tym odcinku ;)

ocenił(a) serial na 6
loloooo

Może i tak, ale siły Żółwia nie wytłumaczyli ;)

suineg

Kolega mi tak mówił, bo ja jeszcze filmu nie oglądałem. Ale sumie, to nawet jeśli nie przez Billsa, to jakoś tą moc bogów zdobył, a ona działa także, gdy nie jest włączona. Nie oglądałem filmu, i są to tylko moje spekulacje.

ocenił(a) serial na 8
czuczul

Kiedy i jak został doładowany?
Tak jak napisał przedmówca w kinówce nic takiego nie było. Czyżby było to w mandze?

Mordechaj_Sauerland

Jak wyżej.

ocenił(a) serial na 5
suineg

Jest wiele błędów w tej serii.

c) Freeza przyznał, że nigdy nie musiał trenować gdyż jego geniusz pozwalał mu na bycie najsilniejszym wojownikiem w wszechświecie. Teraz zaczął, a jak to bywa z geniuszami wszystko przychodzi im niesamowicie ławo. Tak samo jest z Freeza.

ocenił(a) serial na 6
malysz369

Ale ojciec mówił mu, żeby nie zadzierał z Buu, więc najsilniejszy też nie był, masz rację w każdym odcinku jest szczegół do którego można się przyczepić, możemy jedynie liczyć tylko na pozytywne zmiany, gdy będzie nowa saga.

ocenił(a) serial na 5
suineg

Fakt, ojciec tak mówił. Ciekawe jaki poziom by osiągnął Buu gdyby trenował ;)

suineg

Właściwie, to Roshi osiąga tak do 400, bo mierzyli go kiedy spokojnie sobie stał, a jak ktoś walczy to jego PL się zwiększa, ale to tylko taki szczegół. Mnie się podoba, ale faktycznie jest tu wiele niedoróbek. Choć dla DB niedoróbki to nic nowego.

ocenił(a) serial na 6
czuczul

400 to lekka przesada, Goku wtedy i Piccolo mieli coś koło 400 jak walczyli z Raditzem myślę, że może maksymalnie z 200-250. No ja mam ambiwalentne odczucia odnośnie tej serii, ale ilość niedoróbek jest 100x większa niż w Z'ce, zobaczymy jak będzie dalej.

suineg

Goku i Piccolo mieli razem koło 600, kiedy od tak sobie stali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones