PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Jeżeli chcecie poczytać świetna kontynuacje DBZ to zapraszam :). Link poniżej:

http://www.ryuraion.aaf.pl/viewpage.php?page_id=21

DBS wole pozostawić bez komentarza.

ocenił(a) serial na 7
elopln

To nie kontynuacja Z tylko gównianego GT, a ta manga to fabularna powtórka elementów Buu sagi połączonych z Cell Sagą, skoro lubisz sobie czytać odgrzewane schematy to czytaj, nie wiem co ludzie mają do tego Super, dostajecie całkiem nowy motyw: Goku i reszta drużyny po raz pierwszy w historii przegrywają, nowe poziomy które pomimo bardzo prostego designu są spoko i dla mnie wyglądają znacznie lepiej niż te małpie przemiany z fanowskich mang, przemiany te są również sensowne Goku miał problem z utrzymaniem SSJ 3 (więc na logike trzeba zrozumieć że SSJ4 czy SSJ5 nie powinny mieć w ogóle miejsca) bo pochłaniał za dużo energii a taki God ma całkiem inną zasadę działania.

ka3one

ssj4>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>god

dbs to zwykły gniot

ocenił(a) serial na 10
Drake01

ssj4 nie jest god a zwykłym ssj to raz a dwa gt było robione przez ludzi którzy o db nie mają pojęcia

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

On nie napisał że 4 to God. Dwa, po co odpowiadasz na komentarz z 2015 roku? 3. Więc mówisz mi, że Toei Animation, które tworzy anime DB, nie ma o nim pojęcia? Hmm.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Czujesz potrzebę zaingerowania w coś co cie nie dotyczy ??

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Lol, to forum, każdy może się tutaj wypowiedzieć.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

po 1 za każdego sie nie wypowiadaj to raz a dwa , to że dbs jest według ciebie słabą serią nie znaczy że jest tak naprawde .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Nie wypowiadam się za niego, tłumaczę ci co on napisał. Idąc tym tokiem myślenia, jeśli uwielbiasz Super, to nie znaczy że jest dobre :)

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Swe tłumaczenia zachowaj dla siebie . Dbs obejrzałem niedawno i oglądam pierwszą serie db ,potem przejdę do zetki i potem znowu do dbs

bywaj

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Yyy, ale jak chcę komuś coś wyjaśnić to nie mogę tego zachować dla siebie.

No i super, w sumie też musiałbym tak odświeżyć, ale nie mam za dużo czasu na to.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

To już twoja sprawa na co czas przeznaczasz

ocenił(a) serial na 2
ka3one

No cóż, jak kto lubi. Dla mnie DBS jest po prostu beznadziejny i nudny. Walki są nudne i nie efektowne. Moje ukochane postacie zostały ośmieszone, zmienione, odmłodzone i zachowują się jak ułomy. Cały dragon ball kompletnie zmienił klimat. Żart nie są śmieszne, tylko prymitywne i po prostu dziecinnie głupie. Jak dzisiaj oglądam sobie remaster DBZ albo DBZ Kai to dalej robi na mnie wrażenie i mam jeszcze nawet czasami gęsią skórkę, jak 12 lat temu :D. DBS jest po prostu słaby i przede wszystkim kompletnie nie oddaje klimatu Dragon ball'a. Jest to nowa produkcja nie kierowana do fanów ciężkiego Dragon ball'a, z krwawymi walkami o losy świata i ciekawymi złymi charakterami. Dzisiaj mamy wojowników, którzy się uśmiechają do siebie podczas walki i wszyscy wiedzą jak walka się zakończy. A żarty o jedzeniu..... ech jak dla mnie szkoda gadać. Jak ci się podoba to ciesz się bo masz kolejną sagę do oglądania. Ja wole SS4 i SS5, a DB AF jest naprawdę godny uwagi, w moim mniemaniu.

ocenił(a) serial na 1
elopln

Świetny komentarz. Nie ująłbym tego lepiej.

Dotrwałem do połowy 19 odcinka DBS i kończę z tym gniotem.

ocenił(a) serial na 10
elopln

Ja także wole dbs od GT beznadziejnego

ocenił(a) serial na 10
ka3one

czemu mnie ze znajomych wywaliłeś ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones